Povezane vesti

Otkrivamo: Slavica koja se sumnjiči za stravično prebijanje devojčice (3) u Grockoj upravo iznosi odbranu

Otkrivamo: Slavica koja se sumnjiči za stravično prebijanje devojčice (3) u Grockoj upravo iznosi odbranu

Telegraf 28.10.2022
Kako se navodi, ona iznosi "detaljnu" odbranu. Slavica Đilas (27) iz Begaljice koja je uhapšena juče zbog sumnje da je brutalno tukla svoje dete (3) u Grockoj upravo se saslušava u Drugom osnovnom javnom tužilaštvu. Podsetimo, na društvenim… »
Saslušana Slavica Đilas koja se tereti za prebijanje ćerke u Grockoj: Predložen pritvor iz dva razloga

Saslušana Slavica Đilas koja se tereti za prebijanje ćerke u Grockoj: Predložen pritvor iz dva razloga

Telegraf 28.10.2022
Drugo tužilaštvo podnelo je Drugom osnovnom sudu predlog da se okrivljenoj odredi pritvor. Slavica Đilas, koja se tereti za brutalno prebijanje ćerke u Grockoj, saslušana je danas u Drugom osnovnom javnom tužilaštvu, a tokom saslušanja iskoristila… »
Ispovest oca devojčice koju je majka krvnički pretukla: Deca su mi u Zvečanskoj, zatvori mi kuću! Kud ću sad?

Ispovest oca devojčice koju je majka krvnički pretukla: Deca su mi u Zvečanskoj, zatvori mi kuću! Kud ću sad?

Telegraf 28.10.2022
Prvoslava smo zatekli u centru Grocke, gde prodaje stare stvari. Ko Boga vas molim, vas, vašu redakciju, vas kao moju ćerku, pomozite mi da vratim moju decu kući - sav uplakan ovako za Telegraf govori danas Prvoslav Pajić, suprug Slavice Đilas koja… »
Određen pritvor majci koja je tukla trogodišnju devojčicu

Određen pritvor majci koja je tukla trogodišnju devojčicu

Euronews 28.10.2022
Drugi osnovni sud u Beogradu odredio je pritvor Slavici Ð. (27), osumnjičenoj da je tukla svoju trogodišnju ćerku, dok ona vrišti i plače. Osumnjičenoj je određen pritvor do 30 dana zbog opasnosti da će ometati postupak uticanjem na svedoke, da… »
Majka koja je pretukla ćerku (3) zanemela u tužilaštvu: Odbila da iznosi odbranu, tužilac traži da joj se odredi pritvor…

Majka koja je pretukla ćerku (3) zanemela u tužilaštvu: Odbila da iznosi odbranu, tužilac traži da joj se odredi pritvor…

Blic 28.10.2022
U Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušana Slavica Đilas zbog sumnje da je izvršila krivično delo nasilje u porodici nad maloletnom ćerkom (3). Tokom sašlušanja, okrivljena je iskoristila zakonsko pravo da ne iznosi svoju… »
Majka iz pakla danas na saslušanju: Deca smeštena u ustanovu socijalne zaštite, a ona danas iznosi odbranu

Majka iz pakla danas na saslušanju: Deca smeštena u ustanovu socijalne zaštite, a ona danas iznosi odbranu

Kurir 28.10.2022
M ajka (27) koja je juče uhapšena u Grockoj zbog sumnje da je nad trogodišnjom ćerkom izvršila nasilje u porodici, danas bi trebalo da bude privedena na saslušanje u Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu. Podsetimo, nju je policija juče… »
Urednica Telegrafa: Slavica i njena majka jedine znaju istinu, pričamo o njima, a ja sve vreme mislim na dete

Urednica Telegrafa: Slavica i njena majka jedine znaju istinu, pričamo o njima, a ja sve vreme mislim na dete

Telegraf 28.10.2022
Urednica i novinarka Telegrafa.rs je istakla da je ostalo nejasno zašto je i kako snimak dospeo u javnost i da jedino može da razume ako je to urađeno da bi se dete spasilo. Snimak užasavajućeg nasilja koji se pre dve večeri munjevitom brzinom… »
Majka koja je krvnički tukla dete danas kod tužioca: Slavica iznosi odbranu o zlostavljanju ćerkice (3)

Majka koja je krvnički tukla dete danas kod tužioca: Slavica iznosi odbranu o zlostavljanju ćerkice (3)

Blic 28.10.2022
Slavica Đilas, žena koja je snimljena kako brutalno udara svoje maloletno dete, pod izgovorom da ju je majka primorala da to uradi pod pretnjom da će joj ubiti sina, danas će biti saslušana u Drugom osnovnom javnom tužilaštvu. Ona će biti… »
Slavica koja se sumnjiči za prebijanje devojčice u Grockoj danas iznosi odbranu: Snimak mučenja šokirao Srbiju

Slavica koja se sumnjiči za prebijanje devojčice u Grockoj danas iznosi odbranu: Snimak mučenja šokirao Srbiju

Telegraf 28.10.2022
Ona je privedena narednog dana u Grockoj i određen joj je pritvor u trajanju od 48 sati. Slavica Đilas (27) iz Begaljice koja je uhapšena juče zbog sumnje da je brutalno tukla svoje dete (3) u Grockoj biće saslušana danas u tužilaštvu. Na… »

Vesti dana »