Povezane vesti

"Milo mi je što vas više neću gledati": Ovako se Dodik oprostio od kolega iz Predsedništva BiH, mandat završili…

"Milo mi je što vas više neću gledati": Ovako se Dodik oprostio od kolega iz Predsedništva BiH, mandat završili…

Blic 28.10.2022
Na kraju današnje sednice Predsedništva BiH, srpski član Predsedništva Milorad Dodik oprostio se od bošnjačkog i hrvatskog kolege, Šefika Džaferovića i Željka Komšića. - Milo mi je što vas više neću gledati – ovim rečima se Dodik… »
„Milo mi je što vas više neću gledati“: Dodikova oproštajna poruka Komšiću i Džaferoviću

„Milo mi je što vas više neću gledati“: Dodikova oproštajna poruka Komšiću i Džaferoviću

Sputnik 28.10.2022
Milorad Dodik, srpski član Predsedništva BiH, posle današnje sednice Predsedništva BiH, oprostio se od Šefika Džaferovića i Željka Komšića, rečima: „Milo mi je što vas više neću gledati“. U Sarajevu je danas održana sednica… »
Džaferović i Komšić odbacili (ne)ustavno ponašanje Šmita iz dnevnog reda; Kovačević: Izborni proces vratiti u RS

Džaferović i Komšić odbacili (ne)ustavno ponašanje Šmita iz dnevnog reda; Kovačević: Izborni proces vratiti u RS

RTV 28.10.2022
SARAJEVO - Bošnjački i hrvatski član Predsedništva BiH, Šefik Džaferović i Željko Komšić, odbili su da se u dnevni red sednice uvrsti predlog srpskog člana Milorada Dodika da se ova najviša državna institucija odredi prema neustavnom… »

Vesti dana »