Povezane vesti

Knežević o smeni Kentere na Putinov rođendan: Izgleda da je Dritan Abazović šarmirao Mariju Zaharovu

Knežević o smeni Kentere na Putinov rođendan: Izgleda da je Dritan Abazović šarmirao Mariju Zaharovu

Politika 28.10.2022
PODGORICA - Predsednik Odbora za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore i jedan od lidera DF, Milan Knežević, odgovorio je na tvrdnju bivšeg direktora ANB Sava Kentere, da nije slučajno što je smenjen na NATO samitu i to baš na rođendan ruskog… »
Teške optužbe na odboru za bezbednost Abazović: Strani diplomata mi je rekao da su mi spremali scenario kao sa Đinđićem

Teške optužbe na odboru za bezbednost Abazović: Strani diplomata mi je rekao da su mi spremali scenario kao sa Đinđićem

Večernje novosti 28.10.2022
ODBOR za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore na sednici je danas saslušao predsednika Vlade Dritana Abazovića, ministra unutrašnjih poslova Filipa Adžića, ali i razrešene ministre Raška Konjevića i Ranka Krivokapića. Foto: V. K. Predsednik… »
CG: Knežević optužio Kenteru da je agent CIA; Kentera: Nije slučajno što sam smijenjen na Putinov rodjendan

CG: Knežević optužio Kenteru da je agent CIA; Kentera: Nije slučajno što sam smijenjen na Putinov rodjendan

Glas Amerike 28.10.2022
PODGORICA — Predsjednik Odbora za bezbjednost i odbranu Skupštine Crne Gore i jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević optužio je u petak smijenenog direktora Agencije za nacionalnu bezbjednost Sava Kenteru da je “registrovani… »
Knežević pojasnio kenteri zašto je smenjen na Putinov rođendan: "Izgleda je Dritan Abazović iskoristio svoj šarm na…

Knežević pojasnio kenteri zašto je smenjen na Putinov rođendan: "Izgleda je Dritan Abazović iskoristio svoj šarm na…

Večernje novosti 28.10.2022
PREDSEDNIK Odbora za bezbednost i odbranu Milan Knežević komentarisao je izjavu Sava Kentere gde je isti kazao da nije slučajno što je smenjen na NATO samitu i to baš na Putinov rođendan. Foto: Printskrin Youtube/Skupština Crne Gore - Izgleda je… »
Skinuti oznaku tajnosti sa slučaja „državni udar” iz 2016. godine

Skinuti oznaku tajnosti sa slučaja „državni udar” iz 2016. godine

Politika 28.10.2022
PODGORICA - Jedan od lidera DF i predsednik Odbora za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore, Milan Knežević, na današnjoj sednici je zatražio skidanje tajnosti sa slučaja „državni udar” iz 2016, jer je, kako je naveo, svima jasno da je… »
Knežević traži da se skine oznaka tajnosti sa slučaja "državni udar": Tvrdi da ga državna služba prisluškuje 7 godina

Knežević traži da se skine oznaka tajnosti sa slučaja "državni udar": Tvrdi da ga državna služba prisluškuje 7 godina

Euronews 28.10.2022
Jedan od lidera DF i predsednik Odbora za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore, Milan Knežević, na današnjoj sednici je zatražio skidanje tajnosti sa slučaja "državni udar" iz 2016., jer je, kako je naveo, svima jasno da je Agencija za… »
Crnogorska tema dana: Skinuti oznaku tajnosti sa slučaja "državni udar" iz 2016.

Crnogorska tema dana: Skinuti oznaku tajnosti sa slučaja "državni udar" iz 2016.

RTV 28.10.2022
PODGORICA - Jedan od lidera DF i predsednik Odbora za bezbednost i odbranu Skupštine Crne Gore, Milan Knežević, na današnjoj sednici je zatražio skidanje tajnosti sa slučaja "državni udar" iz 2016., jer je, kako je naveo, svima jasno da je Agencija… »

Vesti dana »