Povezane vesti
Konstrakta igra u slovenačkoj crnohumornoj drami „Iskupljenje“
Danas 28.10.2022
U Sloveniji je u toku snimanje novog dugometražnog filma Sonje Prosenc. U pitanju je crnohumorna drama pod nazivom “Iskupljenje” (na slovenačkom “Odrešitev”), u kojoj su glavne uloge poverene Katarini Stegnar i Marku Mandiću, dok jednu od sporednih uloga… »
Konstrakta igra u „Iskupljenju“, počelo snimanje crnohumorne drame u Sloveniji
N1 Info 28.10.2022
Snimanje novog dugometražnog filma Sonje Prosenc, koji koproducira srpska kuća “Living Pictures” iz Beograda i čiji je nastanak podržao Filmski centar Srbije, počelo je nedavno u Sloveniji. U crnohumornoj drami “Iskupljenje” (na slovenačkom “Odrešitev”)… »
Vesti dana »
Đedović: Država neće prenositi teret povećanja cene nafte na građane i privredu
Insajder pre 1 satjoš 38 povezanih
Bajramska poruka predsednika Mešihata Muftije dr. Mevlud ef. Dudića
IndeksOnline pre 6 minutajoš 24 povezane
Zelenski razočaran odlukom EU da ne usvoji 20. paket sankcija Rusiji: "Već treći mesec ne funkcioniše najvažnija garancija finansijske bezbednosti za Ukrajinu"
Kurir pre 1 satjoš 27 povezanih
Obradović: PAO će biti motivisan, moramo da budemo fokusirani; Ataman: Za nas je svaki meč kao finale
RTV pre 1 satjoš 44 povezane



