Povezane vesti

Šokantno! Abazović tvrdi da su mu spremili scenario kao za Đinđića! Otkrio šta mu se sprema i ko mu je nacrtao metu!

Šokantno! Abazović tvrdi da su mu spremili scenario kao za Đinđića! Otkrio šta mu se sprema i ko mu je nacrtao metu!

Kurir 28.10.2022
Dritan Abazović, premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića, piše… »
Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Pravda 28.10.2022
Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića. Taj… »
Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

RTS 28.10.2022
Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića, prenosi… »
Abazović: Spreman mi scenario kao sa Đinđićem

Abazović: Spreman mi scenario kao sa Đinđićem

N1 Info 28.10.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je postojala ideja da "raskrinkavanje šverca", što je nazvao najvećom pobedom od 30. avgusta, "zadobije druge obrise" i da se kriminalizuje on. „Strani diplomata je rekao da je ovo što se sprema isti… »
Abazović: Navodno mi spremaju isti scenario kao za Đinđića

Abazović: Navodno mi spremaju isti scenario kao za Đinđića

Euronews 28.10.2022
Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Ðinđića. Taj… »
Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

RTV 28.10.2022
PODGORICA - Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića… »
Abazović: Spremali su mi scenario kao za Đinđića

Abazović: Spremali su mi scenario kao za Đinđića

Politika 28.10.2022
PODGORICA - Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića… »
Abazović: Spreman mi je scenario kao za Ðinđića

Abazović: Spreman mi je scenario kao za Ðinđića

IndeksOnline 28.10.2022
PODGORICA – Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijnog srpskog premijera Zorana… »
Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Abazović: Spreman mi je scenario kao za Đinđića

Sputnik 28.10.2022
Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović je na kontrolnom saslušanju na Odboru za bezbednost rekao da mu je jedan strani diplomata rekao da mu se sprema isti scenario kao za ubijenog srpskog premijera Zorana Đinđića. Taj… »

Vesti dana »