Povezane vesti

"Sine moj, srećo i snago moja, čuvaj nam mesto" Oglasio se neutešni otac Borisa koji je sa devojkom poginuo u saobraćajnoj…

"Sine moj, srećo i snago moja, čuvaj nam mesto" Oglasio se neutešni otac Borisa koji je sa devojkom poginuo u saobraćajnoj…

Kurir 28.10.2022
Sine moj, srećo i snago moja, neka su ti nebeski putevi čisti, ako ovozemaljski nisu bili... Čuvaj nam mesto. Ovom tužnom porukom oglasio se Vladimir Majorski čiji sin Boris (18) je poginuo sa svojom devojkom Dejanom N. (17) u saobraćajnoj nesreći… »
"Sine moj, srećo i snago: Moja..." Otac Borisa koji je nastradao sa devojkom na motoru: "Neka su ti nebeski putevi čisti, ako…

"Sine moj, srećo i snago: Moja..." Otac Borisa koji je nastradao sa devojkom na motoru: "Neka su ti nebeski putevi čisti, ako…

Blic 28.10.2022
- Sine moj, srećo i snago moja, neka su ti nebeski putevi čisti, ako ovozemaljski nisu bili... Čuvaj nam mesto - napisao je ispod video snimka otac Borisa M. (18) iz Stare Pazove koji je zajedno sa svojom devojkom Dejanom (17) poginuo 18. oktobra nakon… »

Vesti dana »