Povezane vesti
Ako se globalna ekonomija podeli, jedan region će biti najveći gubitnik
Telegraf 29.10.2022
Sektori u azijskim zemljama bi zbog smanjene trgovine mogli da pretrpe u proseku gubitke zaposlenosti od čak 7 posto. Azijsko-pacifički region izgubio bi više nego bilo koji drugi region ako se globalni trgovinski sistem pocepa usled geopolitičkih… »
MMF: Azija najveći gubitnik ako se globalna ekonomija podijeli
SEEbiz 29.10.2022
WASHINGTON - Azijsko-pacifička regija mogla bi izgubiti više nego bilo koja druga regija ako globalni trgovinski sustav bude rastrgan zbog geopolitičkih napetosti, upozorio je Međunarodni monetarni fond (MMF). Azijsko-pacifičke zemlje mogle bi izgubiti… »
Šta ako se globalna ekonomija podeli? MMF procenio ko bi bio najveći gubitnik
Blic 29.10.2022
Azijsko-pacifički region izgubio bi više nego bilo koji drugi region ako se globalni trgovinski sistem pocepa usled geopolitičkih tenzija, upozorio je Međunarodni monetarni fond (MMF). Zemlje Azije i Pacifika mogle bi da izgube više od 3,0 posto bruto… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 22. jul: Promenljivo oblačno i suvo sa slabim i umerenim vetrom
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih
Otežan uvoz naftnih derivata u Srbiju, rad NIS-ove rafinerije ključan za stabilnost tržišta
Radio sto plus pre 33 minutajoš 22 povezane
Država ubrzava upis nekretnina, poznati rokovi: Evo koliko će objekata dobiti vlasnički status do kraja godine
Mondo pre 43 minutajoš 17 povezanih
Rubio o zahtevu Irana da kontroliše Ormuski moreuz: Opasan presedan koji ugrožava svetsku ekonomiju
Beta pre 1 satjoš 16 povezanih




