Povezane vesti

Predsednik saveza: "Plaše me ljudi poput Trinkijerija"

Predsednik saveza: "Plaše me ljudi poput Trinkijerija"

Sportske.net 29.10.2022
Andrea Trinkijeri je aktuelni trener Bajerna iz Minhena i jedini je sa svih pet poraza u Evroligi, donekle za to treba da zahvali i Crvenoj zvezdi koja mu je nanela peti poraz. Ipak, ovih dana je i zbog jedne druge izjave došao u žižu italijanske… »
Trinkijeri misli da zna sve! Bivši trener Partizana na udaru zbog jedne izjave: "Takvi ljudi me plaše"

Trinkijeri misli da zna sve! Bivši trener Partizana na udaru zbog jedne izjave: "Takvi ljudi me plaše"

Mondo 29.10.2022
Zbog jedne izjave Trinkijerija reagovali su ljudi u Italiji. Zbog jedne izjave Trinkijerija reagovali su ljudi u Italiji. Andrea Trinkijeri ume svojim izjavama da napravi pometnju, tako je bilo i posle poraza od Crvene zvezde kada je pričao o raznim… »
Petrući: LJudi kao što je Trinkijeri me plaše

Petrući: LJudi kao što je Trinkijeri me plaše

Sportski žurnal 29.10.2022
Predsednik KS Italije Đani Petrući prokomentarisao je izjavu Andree Trinkijerija. Predsednik Košarkaškog saveza Italije Đani Petrući izjavio je ''da ga plaše'' ljudi poput trenera košarkaša Bajerna Andree Trinkijerija. Bivši trener Partizana… »
„Ljudi poput njega me plaše“: Iz Italije žestoko kritikuju Trinkijerija!

„Ljudi poput njega me plaše“: Iz Italije žestoko kritikuju Trinkijerija!

Hot sport 29.10.2022
Bajern je sinoć poražen od Crvene zvezde u Beogradu, čime su crveno-beli upisali prvi trijumf u sezoni, dok su Bavarci ostali zakucani za dno tabele Evrolige, bez pobede u dosadašnjem toku sezone. Andrea Trinkijeri je na sve žešćem udaru kritika, a… »
„Trinkijeri deluje kao dobar trener, ali misli da zna sve“

„Trinkijeri deluje kao dobar trener, ali misli da zna sve“

Sport klub 29.10.2022
Andrea Trinkijeri je u svojim izjavama uvek zanimljiv, neretko zna i da uđe u sukobe sa novinarima kada mu se neko pitanje ne svidi, a izgleda da gde god da ode sportsku javnost ne ostavlja ravnodušnom. U Italiji je nedavno rekao kako je odbojka velika… »
"Ajde popij jednu rakiju za mene": Bivši trener Partizana o Zvezdinom autobusu i otkazu koji sledi...

"Ajde popij jednu rakiju za mene": Bivši trener Partizana o Zvezdinom autobusu i otkazu koji sledi...

Večernje novosti 29.10.2022
Posle nekog vremena Andrea Trinkijeri ponovo u Beogradu. Nije se nekadašnji trener Partizana proslavio sa Bajernom u duelu protiv Crvene zvezde, ali je pokazao da ga humor i dalje na napušta, iako njegov tim jedini u Evroligi ne zna za trijumf posle pet… »

Vesti dana »