Povezane vesti

Hil sreo učiteljicu iz drugog razreda: „Sve što treba da znam u životu naučio sam u njenoj učionici“ FOTO

Hil sreo učiteljicu iz drugog razreda: „Sve što treba da znam u životu naučio sam u njenoj učionici“ FOTO

Nova 29.10.2022
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil, sreo je u Beogradu svoju učiteljicu u drugom razredu. On je taj susret objavio na vom Tviter nalogu. I napisao: „Sve što treba da znam u životu naučio sam u učionici drugog razreda gospođe Brašić… »
"U njenoj učionici sam naučio Sve o životu": Ambasador SAD sreo svoju učiteljicu iz drugog razreda

"U njenoj učionici sam naučio Sve o životu": Ambasador SAD sreo svoju učiteljicu iz drugog razreda

Blic 29.10.2022
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil, sreo je u Beogradu svoju učiteljicu u drugom razredu. On je taj susret objavio na vom Tviter nalogu. - Sve što treba da znam u životu naučio sam u učionici drugog razreda gospođe Brašić. Neverovatno je… »
Ambasador SAD Hil sreo u Beogradu svoju učiteljicu iz drugog razreda: U njenoj učionici sam naučio sve o životu (foto)

Ambasador SAD Hil sreo u Beogradu svoju učiteljicu iz drugog razreda: U njenoj učionici sam naučio sve o životu (foto)

Kurir 29.10.2022
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil, sreo je u Beogradu svoju učiteljicu kod koje je bio u drugom razredu. On je taj susret objavio na vom Tviter nalogu i naveo da je neverovatno to što se ponovo povezao sa njom. "Sve što treba da znam u životu… »

Vesti dana »