Povezane vesti
Biciklom do Tompe i Ašothaloma - završen prekogranični IPA projekat "Opti-bajk 2"
Subotica.com 29.10.2022
Zahvaljujući prekograničknom IPA projektu "Opti-bajk 2", Subotica je dobila 1,5 kilometar biciklističke staze između Hajdukova i Bačkih Vinograda, a u Tompi je izgrađeno još 500 metara biciklističke staze. Na završnoj konferenciji, koja je… »
Vesti dana »
![Glumci u protestnoj šetnji kroz Novi Sad, kruševački đaci odali poštu žrtvama pada nadstrešnice - i danas blokade i…](https://nstatic.net/751/39002751cxprly.jpg)
Glumci u protestnoj šetnji kroz Novi Sad, kruševački đaci odali poštu žrtvama pada nadstrešnice - i danas blokade i tišina u Srbiji
RTS pre 1 satjoš 25 povezanih
![Naredni dani u Novom Sadu sunčani, ali ledeni: Biće i -8 stepeni](https://nstatic.net/077/39003077zjfxel.jpg)
Naredni dani u Novom Sadu sunčani, ali ledeni: Biće i -8 stepeni
Radio 021 pre 3 satajoš 24 povezane
![Direktorka OŠ "Banović Strahinja": Prosvetarima se preti ne na nedeljnom, već na dnevnom nivou](https://nstatic.net/508/39003508lzugbi.jpg)
Direktorka OŠ "Banović Strahinja": Prosvetarima se preti ne na nedeljnom, već na dnevnom nivou
Radio 021 pre 3 satajoš 21 povezana
![Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata](https://nstatic.net/955/39001955udivef.jpg)
Režimski mediji su deo filma koji snimaju studenti prikazali kao lažiranje incidenata
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih
![Određen pritvor vlasniku gazdinstva osumnjičenom da je oštetio budžet za 218 miliona dinara](https://nstatic.net/467/39004467xuzpsj.jpg)
Određen pritvor vlasniku gazdinstva osumnjičenom da je oštetio budžet za 218 miliona dinara
Euronews pre 29 minutajoš 24 povezane