Povezane vesti

Sahranjen Mladen iz Laktaša: Sestra u suzama pročitala pesmu Mirno spavaj, brate moj

Sahranjen Mladen iz Laktaša: Sestra u suzama pročitala pesmu Mirno spavaj, brate moj

Kurir 30.10.2022
LAKTAŠI - Mladić Mladen D. iz Laktaša, koji se ubio zbog snimka na kom je ismejan na društvenim mrežama, sahranjen je danas na gradskom groblju u Laktašima. Branislav Vučić, prijatelj porodice Vulić napisao je pesmu za Mladena, a nju je u suzama… »
Mladenova majka na društvenim mrežama postavila status koji kida dušu

Mladenova majka na društvenim mrežama postavila status koji kida dušu

Telegraf 30.10.2022
Mladenovo telo pronašao je otac nakon što se vratio sa posla. Čitav region oplakuje tragičnu smrt Mladena D. (22) koji je, kako se veruje, digao ruku na sebe nakon što je ismevan tokom razgovora za posao i tajno sniman, a taj snimak je potom završio… »
Sahranjen mladić u Laktašima koji se ubio nakon internet nasilja, građani u šoku

Sahranjen mladić u Laktašima koji se ubio nakon internet nasilja, građani u šoku

N1 Info 30.10.2022
U Laktašima kod Banjaluke sahranjen je dvadesetdvogodišnji Mladen Dulić, koji je pre dva dana izvršio samoubistvo, zbog kako se sumnja, nasilja na internetu. Nakon strašne tragedije koja je potresla region, a koja je, veruje se posledica internet… »
"Putuj Mladene, brate moj, jer s neba si i došao": Sestra na sahrani pročitala pesmu, suze samo teku (foto)

"Putuj Mladene, brate moj, jer s neba si i došao": Sestra na sahrani pročitala pesmu, suze samo teku (foto)

Blic 30.10.2022
Putuj Mladene, jer sa neba si i došao. Mirno spavaj brate moj, reči su sestre Dragane koja se poslednji put oprostila od svoga brata. Mladen Dulić (22) iz Laktaša, koji se ubio zbog snimka na kom je ismijan na društvenim mrežama, sahranjen je danas… »
"Bio si previše slab za ovaj surovi svet": Sahranjen Mladen iz Laktaša, jecaji majke i sestre parali tišinu: "Doći će mama…

"Bio si previše slab za ovaj surovi svet": Sahranjen Mladen iz Laktaša, jecaji majke i sestre parali tišinu: "Doći će mama…

Blic 30.10.2022
Jecaji majke Biljane i sestre Dragane koje su u trenutku ostale bez sina i brata parale su zaglušujuću tišinu danas na Gradskom groblju u Laktašima na kojem je sahranjen Mladen Dulić (22). Paljenjem sveća i opelom na groblju su poslednji pozdrav… »
Mirno spavaj, brate moj: Sestra u suzama pročitala pesmu posvećenu Mladenu (video)

Mirno spavaj, brate moj: Sestra u suzama pročitala pesmu posvećenu Mladenu (video)

Večernje novosti 30.10.2022
MLADIĆ Mladen Dulić iz Laktaša, koji se ubio zbog snimka na kom je ismejan na društvenim mrežama, sahranjen je danas na gradskom groblju u Laktašima. Foto: T. C./Fejsbuk/ilustracija Plač i jecaji u porodici Dulića posle gubitka voljenog sina… »
Sahranjen Mladen Dulić: Svi smo tu, kao da te ženimo, a mi te ispraćamo na večni počinak (foto/video)

Sahranjen Mladen Dulić: Svi smo tu, kao da te ženimo, a mi te ispraćamo na večni počinak (foto/video)

Večernje novosti 30.10.2022
MLADIĆ Mladen Dulić iz Laktaša, koji se ubio zbog snimka na kom je ismejan na društvenim mrežama, sahranjen je danas na gradskom groblju u Laktašima. Foto: Foto: TC/MG Sve je danas stalo u Laktašima. Veliki broj ljudi okupio se na groblju da… »
Jelena Vukićević: Svi vidovi nasilja na društvenim mrežama

Jelena Vukićević: Svi vidovi nasilja na društvenim mrežama

Nova 30.10.2022
Psihološkinja Jelena Vukićević je bila gošća emisije "Pokreni se" koja se emituje na televiziji Nova S. Psiholog Jelena Vukićević govorila je o smrti mladog Mladena Dulića (22), mladić iz Laktaša, koji je izvrišio samoubistvo, nakon što nije… »
Oglasila se majka mladića koji se ubio nakon ismevanja na mrežama! Samo jednom rečenicom potresla je region

Oglasila se majka mladića koji se ubio nakon ismevanja na mrežama! Samo jednom rečenicom potresla je region

Mondo 30.10.2022
Nakon samoubistva sina Mladena oglasila se majka na društvenim mrežama. Nakon samoubistva sina Mladena oglasila se majka na društvenim mrežama. "Imati živu i zdravu decu, znači imati sve. Jer to je jedina sreća", napisala je na društvenim mrežama… »
Mladenovo telo pronašao otac, majka čula jauke supruga: Detalji tragedije u Laktašima

Mladenovo telo pronašao otac, majka čula jauke supruga: Detalji tragedije u Laktašima

Telegraf 30.10.2022
Otac se biciklom vratio kući i video da su vrata od sušare otvorena, ali u prvi mah nije posumnjao ništa. Mladena D. (22), mladića iz Laktaša koji je digao ruku na sebe zbog ismevanja na društvenim mrežama, pronašao je otac nakon što se vratio sa… »

Vesti dana »