Povezane vesti

"Ja sam ubica svoje majke i moja kazna nije njena smrt!" Laća u nikad potresnijoj ispovesti: Rekla mi je da se zbog mene…

"Ja sam ubica svoje majke i moja kazna nije njena smrt!" Laća u nikad potresnijoj ispovesti: Rekla mi je da se zbog mene…

Kurir 30.10.2022
Milan Laća Radulović, sin čuvene Marine Tucaković, koja je preminula prošle godine, u svojoj ispovesti otkrio je nepoznate detalje iz njihovih života. -Pre nego što su postali Marina i Futa, mama i tata su živeli u kuhinji stana u Kneza od… »
Laćina ispovest ledi krv u žilama: Krivac sam za maminu smrt, zbog mene se razbolela, ali to nije moja najveća kazna…

Laćina ispovest ledi krv u žilama: Krivac sam za maminu smrt, zbog mene se razbolela, ali to nije moja najveća kazna…

Svet & Skandal 30.10.2022
Sin Marine Tucaković nikad iskrenije progovorio o svemu što ga boli Prošla je godina otkako nas je napustila Marina Tucaković. Legendarni tekstopisac izgubila je dugogodišnju bitku sa karcinomom, ostavivši za sobom sina Laću, supruga Aleksandra… »
"Ja sam ubica svoje majke" - Potresna ispovest sina Marine Tucaković, u bolnici mu je rekla: Zbog tebe sam ovde završila

"Ja sam ubica svoje majke" - Potresna ispovest sina Marine Tucaković, u bolnici mu je rekla: Zbog tebe sam ovde završila

Mondo 30.10.2022
Milan Laća Radulović, sin čuvene Marine Tucaković, koja je preminula prošle godine, u svojoj ispovesti otkrio je nepoznate detalje iz njihovih života. Milan Laća Radulović, sin čuvene Marine Tucaković, koja je preminula prošle godine, u svojoj… »

Vesti dana »