Povezane vesti
Otpremnine od kojih se vrti u glavi: Otpušteni direktori Tvitera dobiće rekordne isplate za prekid ugovora
Nova 30.10.2022
Troje najviših rukovodilaca kompanije Tvitera koje je otpustio novi vlasnik Elon Mask će dobiti isplate za prekid ugovora u ukupnom iznosu od oko 122 miliona dolara, objavila je istraživačka kompanija Equilar. Mask je otpustio glavnog izvršnog direktora… »
Zašto je Mask otpustio ključne ljude u tviteru: Četiri glavna rukovodioca ostala su bez posla zbog jednog razloga
Blic 30.10.2022
Nakon preuzimanja kompanije Tviter, Mask je otpustio najviše rukovodioce u nastojanju da izbegne velike otpremnine, dok je "zakazao" i druga otpuštanja za subotu, kako bi izbegao donacije za akcije koje dospevaju 1. novembra. Milijarder je u četvrtak… »
Otkriven glavni razlog: Zašto je Mask otpustio ključne ljude u Tviteru? Dodžkoin uzleteo 70 odsto
Telegraf 30.10.2022
Kupovina ove društvene mreže vredna je čak 44 milijarde dolara, a kripto berza Binance je uložila 500 miliona dolara. Mnogo je epiteta koji prate Ilona Maska, od "najbogatija osoba na svetu" do "osnivač i prvi čovek Tesle", a odnedavno - Amerikanac je i… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 19. avgust: Sutra sunčano i toplo, temperatura do 35 stepeni
Beta pre 4 satijoš 54 povezane
Alpac Capital preuzeo upravljanje medijima u Srbiji pre dozvole regulatora
Naslovi.ai pre 1 satjoš 33 povezane
Vlada predložila da minimalac bude 70.470 dinara - Odluka o tome najverovatnije na prvoj narednoj sednici
Ekapija pre 52 minutajoš 42 povezane





