Povezane vesti

Nemačka ministarka preti Iranu: Revolucionarna garda može biti proglašena terorističkom

Nemačka ministarka preti Iranu: Revolucionarna garda može biti proglašena terorističkom

Vesti online 30.10.2022
Nemačka i Evropska unija razmatraju da li da proglase iransku Revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom, izjavila je danas nemačka ministarka inostranih poslova Analena Berbok. – Jasno sam stavila do znanja prošle sedmice da ćemo pokrenuti… »
Berbok: Iranska Revolucionarna garda možda bude proglašena terorističkom

Berbok: Iranska Revolucionarna garda možda bude proglašena terorističkom

Insajder 30.10.2022
Nemačka i Evropska unija razmatraju da li da proglase iransku Revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom, izjavila je danas nemačka ministarka inostranih poslova Analena Berbok. "Jasno sam stavila do znanja prošle sedmice da ćemo pokrenuti još… »
Berbok: Nemačka i EU razmatraju da proglase iransku Revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom

Berbok: Nemačka i EU razmatraju da proglase iransku Revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom

Euronews 30.10.2022
Nemačka i Evropska unija razmatraju da li da proglase iransku Revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom, izjavila je nemačka ministarka inostranih poslova Analena Berbok. "Jasno sam stavila do znanja prošle sedmice da ćemo pokrenuti još jedan… »

Vesti dana »