Povezane vesti

Petrić: Bitno je da nema povređenih pred Slovacko

Petrić: Bitno je da nema povređenih pred Slovacko

N1 Info 31.10.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić posle pobede (4:0) nad Radničkim rekao je da je dobrog rezultata još bitnije što se nijedan igrač nije povredio pred utakmicu Lige konferencije sa Slovackom, koja se igra u četvrtak. „Zadovoljan sam… »
Petrić: Bitno je da nema povređenih pred Slovacko

Petrić: Bitno je da nema povređenih pred Slovacko

Sport klub 31.10.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić posle pobede (4:0) nad Radničkim rekao je da je dobrog rezultata još bitnije što se nijedan igrač nije povredio pred utakmicu Lige konferencije sa Slovackom, koja se igra u četvrtak. „Zadovoljan sam… »
Dobro je da se niko nije povredio: Petrić zadovoljan pobedom - "Nekada treba probiti taj umor"

Dobro je da se niko nije povredio: Petrić zadovoljan pobedom - "Nekada treba probiti taj umor"

Večernje novosti 30.10.2022
FUDBALERI Partizana nadigrali su Radnički iz Niša u Humskoj, slavio je domaći tim 4:0, nakon meča utiske je izneo trener gostijuz Nenad Lalatović. FOTO: FK Partizan Gordan Petrić, zadovoljan je izdanjem svog tima. - Zadovoljan sam utakmicom. Vrlo je… »
Lalatović otkrio da mu preti suspenzija: Morao sam da budem miran, ovo nije tim koji sam uigravao

Lalatović otkrio da mu preti suspenzija: Morao sam da budem miran, ovo nije tim koji sam uigravao

Večernje novosti 30.10.2022
FUDBALERI Partizana nadigrali su Radnički iz Niša u Humskoj, slavio je domaći tim 4:0, nakon meča utiske je izneo trener gostijuz Nenad Lalatović. FOTO: M. Vukadinović Trener Nišlija poručio je da nema šta da zameri igračima. - Ne mogu ništa da… »

Vesti dana »