Povezane vesti

Iz Mege poručuju: Navijamo i nadamo se trofeju crno-belih!

Iz Mege poručuju: Navijamo i nadamo se trofeju crno-belih!

Hot sport 31.10.2022
Nekadašnji kapiten crno-belih, a sada član Mege, Dragan Milosavljević, nakon meča protiv svog nekadašnjeg tima govorio je o svom trenutnom statusu, i o tome šta mu je cilj u sadašnjem klubu. „Tu sam na otvorenom ugovoru dok ne nadjem nešto… »
Milosavljević: Navijamo i nadamo se trofeju Partizana

Milosavljević: Navijamo i nadamo se trofeju Partizana

Sport klub 31.10.2022
Dragan Milosavljević je izjavio da u Megi čeka adekvatnu ponudu za inostrani angažman, ali je istakao da se trudi da svojim iskustvom koliko god može pomogne mladim igračima tog kluba. „Tu sam na otvorenom ugovoru dok ne nadjem nešto. Drago mi je… »
‘U Megi sam na otvorenom ugovoru, čekam da se pojavi nešto lepo’: Gagi Milosavljević želi u inostranstvo!

‘U Megi sam na otvorenom ugovoru, čekam da se pojavi nešto lepo’: Gagi Milosavljević želi u inostranstvo!

Hot sport 31.10.2022
Brusi formu kako bi ‘upecao’ neki jači ugovor. Dragan Gagi Milosavljević se vratio u ekipu Mege i tu trenutno trenira i igra, tj. sprema se za odlazak u inostranstvo. On je prethodnih godina bio suočavan sa morem povreda koje su mu otežavale… »
Milosavljević: U Megi čekam neku lepu ponudu, nadam se da će Partizan uzeti trofej

Milosavljević: U Megi čekam neku lepu ponudu, nadam se da će Partizan uzeti trofej

Sportski žurnal 31.10.2022
Mega je sinoć doživela i peti poraz na početku nove sezone u ABA ligi pošto je u gostima izgubila od Partizana 86:76. Srpski košarkaš Dragan Milosavljević izjavio je da je u Megi čeka adekvatnu ponudu za inostrani angažman, ali je istakao da se… »

Vesti dana »