Povezane vesti

"Na vestima su opisali auto, znao sam da su to moj otac i sestra": Sin nastradalog u nesreći na Konjarniku na televiziji…

"Na vestima su opisali auto, znao sam da su to moj otac i sestra": Sin nastradalog u nesreći na Konjarniku na televiziji…

Blic 31.10.2022
"Bio sam kod kuće i na vestima sam saznao za tragediju. Čim je reporter opisao koji automobil je u pitanju, gde se nesreća dogodila i ko je sve bio u kolima, znao sam da se radi o mojoj sestri i mom ocu." Ovim rečima za "Blic" sin nastradalog Zorana… »
Detalji istrage slučaja "pežo smrti": Ove 4 stvari treba da otkriju istinu o tragediji u Vojislava Ilića

Detalji istrage slučaja "pežo smrti": Ove 4 stvari treba da otkriju istinu o tragediji u Vojislava Ilića

Telegraf 31.10.2022
Tragedija se desila kada je "pežo" u kom su bili Zoran, Gordana i Biljerim izleteo sa kolovoza i udario u banderu. Drugo osnovno javno tužilaštvo sprovodi istragu saobraćajne nesreće u kojoj su Zoran M. (67) i Biljerim Ć. (39) poginuli, dok je… »
Žena iz "pežoa smrti" i dalje u komi: Teška saobraćajna nesreća u Vojislava Ilića odnela dva života

Žena iz "pežoa smrti" i dalje u komi: Teška saobraćajna nesreća u Vojislava Ilića odnela dva života

Telegraf 31.10.2022
Tragedija se desila kada je "pežo" u kom su bili Zoran, Gordana i Biljerim izleteo sa kolovoza i udario u banderu. Zoran M. (67) i Biljerim Ć. (39) poginuli su, dok je Gordana M. M. (44) preživela kada se "pežo" u kom su bili zakucao u banderu u… »
Crni oktobarski bilans: Za mesec dana na putevima Srbije stradalo više od 30 ljudi: Sve je više bahatih vozača

Crni oktobarski bilans: Za mesec dana na putevima Srbije stradalo više od 30 ljudi: Sve je više bahatih vozača

Blic 30.10.2022
Oktobar je, iako još nema zvaničnih policijskih podataka, verovatno bio jedan od najgorih meseci ove godine kada je reč o bezbednosti na putevima. Prema novinskim izveštajima, više od 30 poginulih i na desetine teško povređenih, crni je oktobarski… »

Vesti dana »