Povezane vesti

Ovo je srpski hanibal lektor: Rambo nožem izmasakrirao bivšu devojku i njenog komšiju, a onda cimeru u zatvoru uradio ovo

Ovo je srpski hanibal lektor: Rambo nožem izmasakrirao bivšu devojku i njenog komšiju, a onda cimeru u zatvoru uradio ovo

Kurir 31.10.2022
Marko Jovanović iz Niša, na današnji dan pre tačno 12 godina, nožem je iz puke ljubomore ubio svoju bivšu devojku Danijelu Jovanović i njenog komšiju Aleksandra Kitanovića u stanu broj 3 zgrade u Ulici Majakovskog 91 u niškom naselju Duvanište… »
U zatvoru saznao da je izgubio oca: Svedočio sin na smrt prebijenog harmonikaša, a osumnjičeni tvrdi da se u kafani ovo…

U zatvoru saznao da je izgubio oca: Svedočio sin na smrt prebijenog harmonikaša, a osumnjičeni tvrdi da se u kafani ovo…

Kurir 31.10.2022
Marjan Asanović, sin Ferata Asanovića (68) koji je brutalno pretučen 3. maja ove godine zbog čega je dan kasnije preminuo u niškom UKC na Višem sudu u Nišu rekao da je za smrt oca saznao u zatvoru. Za očevu smrt sam saznao od nadzornika u… »
"Na sahrani sam video samo polomljenu harmoniku": Sin ubijenog muzičara doveden iz pritvora da svedoči, sud naložio policiji…

"Na sahrani sam video samo polomljenu harmoniku": Sin ubijenog muzičara doveden iz pritvora da svedoči, sud naložio policiji…

Blic 31.10.2022
“Nisam očevidac događaja, kada mi je otac ubijen bio sam u pritvoru. Nadzornik me je obavestio o tome šta se desilo. Dozvolili su mi da prisustvujem sahrani. Video sam samo da je harmonika mog oca skroz polomljena”. Ovm rečima pred Višim sudom u… »
"Očeva slomljena harmonika stajala je na njegovom grobu": Potresno svedočenje sina ubijenog Nišlije

"Očeva slomljena harmonika stajala je na njegovom grobu": Potresno svedočenje sina ubijenog Nišlije

Telegraf 31.10.2022
Sin se pridružio krivičnom gonjenju i istakao imovinskopravni zahtev, što su takođe posredstvom svog punomoćnika učinili i njegov polubrat Dragan te Feratova sestra Zumbula Asanović. "Za očevu smrt sam saznao od nadzornika u Kazneno popravnom… »

Vesti dana »