Povezane vesti
Nedelja štednje: Osigurani depoziti u Srbiji skočili na 25,3 milijarde evra
Bloomberg Adria 31.10.2022
Narodna banka Srbije (NBS) saopštila je povodom Svetskog dana štednje da analiza koju je uradila pokazala kako je isplativije štedeti u dinarima nego u evrima, kako u kratkom, tako i u dugom roku. Njihova analiza isplativosti štednje, koja obuhvata… »
NBS: Ukupna štednja dostigla 14,3 milijarde evra
Dnevnik 31.10.2022
BEOGRAD: Ukupna dinarska i devizna štednja u bankama koje posluju u Srbiji krajem septembra dostigla iznos od 14,3 milijardi evra, saopšteno je danas iz Narodne banke Srbije (NBS). "Zahvaljujući odgovornom vođenju ekonomske politike, Srbija je tokom… »
Ko je štedeo u poslednjih godinu dana u dinarima, zaradio je 1.500 RSD više od onog ko je čuvao pare u evrima
Telegraf 31.10.2022
Ukupna štednja dostigla 14,3 milijarde evra. Ukupna dinarska i devizna štednja u bankama koje posluju u Srbiji krajem septembra dostigla iznos od 14,3 milijardi evra, saopšteno je iz Narodne banke Srbije (NBS), povodom Svetskog dana štednje… »
NBS: Isplativije štedeti u dinarima nego u evrima
N1 Info 31.10.2022
Narodna banka Srbije (NBS) saopštila je danas, povodom Svetskog dana štednje da je analizi koju je uradila, pokazala kako je isplativije štedeti u dinarima nego u evrima, kako u kratkom, tako i u dugom roku. Kako je precizirano, analiza isplativosti… »
Vesti dana »

Danas sednica Skupštine Srbije: Na dnevnom redu 47 tačaka, među njima i legalizacija objekata
NIN pre 31 minutajoš 23 povezane

Promenljivo oblačno i suvo vreme, najviša dnevna temperatura od 9 do 17 stepeni
Vesti online pre 2 satajoš 22 povezane

Đoković dobio potencijalnog rivala: Belgijanac čeka Srbina u četvrtfinalu Šangaja
Dnevnik pre 20 minutajoš 19 povezanih

Pregovori Hamasa i Izraela u Egiptu: Prva runda završena u "pozitivnoj atmosferi"
N1 Info pre 46 minutajoš 11 povezanih