Povezane vesti

Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i jedne medijske kuće u Londonu

Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i jedne medijske kuće u Londonu

Novi magazin 31.10.2022
Članovi ekološke grupe "Just Stop Oil" isprskali su danas narandžastom farbom fasade zgrada britanskog Ministarstva unutrašnjih poslova, Obaveštajne službe (MI5), Banke Engleske i londonsko sedište američke medijske grupe Njuz Korp (News Corp.)… »
Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i jedne medijske kuće u Londonu

Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i jedne medijske kuće u Londonu

Insajder 31.10.2022
Članovi ekološke grupe "Just Stop Oil" isprskali su danas narandžastom farbom fasade zgrada britanskog Ministarstva unutrašnjih poslova, Obaveštajne službe (MI5), Banke Engleske i londonsko sedište američke medijske grupe Njuz Korp (News Corp.)… »
Novi udar demostranata u Londonu: Zgrade MI5 i Banke Engleske obojene narandžasto! (video, foto)

Novi udar demostranata u Londonu: Zgrade MI5 i Banke Engleske obojene narandžasto! (video, foto)

Kurir 31.10.2022
Klimatski demostranti iz grupe 'Just Stop Oil' poprskali su boju na nekoliko velikih zgrada u centralnom Londonu, od kojih sve "predstavljaju stubove" koji podržavaju industriju fosilnih goriva, navodi grupa. Sedište britanske domaće obaveštajne… »
Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i medijsku kuću u Londonu

Ekološki aktivisti isprskali farbom državne zgrade i medijsku kuću u Londonu

N1 Info 31.10.2022
Članovi ekološke grupe "Just Stop Oil" isprskali su narandžastom farbom fasade zgrada britanskog Ministarstva unutrašnjih poslova, Obaveštajne službe (MI5), Banke Engleske i londonsko sedište američke medijske grupe Njuz Korp (News Corp.). „Te… »

Vesti dana »