Povezane vesti

Preživeo leukemiju, ali najveći strah mu je Putin: Ko je Oleg Tinkov, milijarder koji se odrekao ruskog državljanstva

Preživeo leukemiju, ali najveći strah mu je Putin: Ko je Oleg Tinkov, milijarder koji se odrekao ruskog državljanstva

Nova 01.11.2022
Milijarder Oleg Tinkov, osnivač onlajn banke Tinkof, odrekao se nedavno ruskog državljanstva zbog sukoba u Ukrajini, koji je žestoko kritikovao. Tinkov je ranije isticao da fašistički režim Vladimira Putina vodi rat sa "mirnim susedom". Kao jedan od… »
„Mrzim Putinovu Rusiju, ali volim sve Ruse, koji su protiv ludog rata!“: Oligarh Tinkov se odrekao ruskog državljanstva

„Mrzim Putinovu Rusiju, ali volim sve Ruse, koji su protiv ludog rata!“: Oligarh Tinkov se odrekao ruskog državljanstva

Danas 01.11.2022
Oleg Tinkov, milijarder, bankar i preduzetnik, odrekao se ruskog državljanstva zbog rata u Ukrajini, koji je prethodno kritikovao. „Doneo sam odluku da se odreknem svog ruskog državljanstva. Ne mogu i ne želim da se dovodim u vezu sa fašističkom… »
Tajkun Oleg Tinkov objavio da se odrekao ruskog državljanstva

Tajkun Oleg Tinkov objavio da se odrekao ruskog državljanstva

Slobodna Evropa 01.11.2022
Milijarder Oleg Tinkov, osnivač online banke Tinkof, izjavio je u ponedjeljak, 31. oktobra, da se odrekao ruskog državljanstva zbog sukoba u Ukrajini, koji je do sada žestoko kritikovao. "Donio sam odluku da se odreknem ruskog državljanstva. Ne mogu i… »
Oleg Tinkov – ruski milijarder koji se odrekao državljanstva zbog sukoba u Ukrajini

Oleg Tinkov – ruski milijarder koji se odrekao državljanstva zbog sukoba u Ukrajini

Danas 31.10.2022
Milijarder Oleg Tinkov, osnivač onlajn banke Tinkof, izjavio je danas da se odrekao ruskog državljanstva zbog sukoba u Ukrajini, koji je žestoko kritikovao. „Doneo sam odluku da se odreknem ruskog državljanstva. Ne mogu i ne želim da budem povezan… »

Vesti dana »