Povezane vesti

Za "moju prvu platu" prijavljeno: 17.000 mladih Počinje novi ciklus, a evo i ko će prvi birati kandidate

Za "moju prvu platu" prijavljeno: 17.000 mladih Počinje novi ciklus, a evo i ko će prvi birati kandidate

Blic 01.11.2022
Više od 17.000 mladih konkurisalo je u trećem ciklusu programa "Moja prva plata" za oko 12.000 radnih pozicija koje je ponudilo 7.500 poslodavaca, a od ukuponog broja prijavljenih 60 odsto su žene, saopštila je danas Nacinalna služba za… »
Za program „Moja prva plata“ prijavljeno 17 hiljada kandidata

Za program „Moja prva plata“ prijavljeno 17 hiljada kandidata

Zoom UE 01.11.2022
SRBIJA – Za ovogodišnji program „Moja prva plata“ prijavilo se više od 17 hiljada mladih, saopšteno je iz Nacionalne službe zapošljavanja. Počinje proces povezivanja prijavljenih kandidata sa potencijalnim poslodavcima, a prema podacima, oko… »
Više od 17.000 prijava mladih za program Moja prva plata

Više od 17.000 prijava mladih za program Moja prva plata

Biznis.rs 01.11.2022
u prvoj polovini novembra kandidate će birati firme iz privatnog sektora. U trećem ciklusu programa Moja prva plata konkurisalo je više od 17.000 mladih, a od danas počinje povezivanje sa potencijalnim poslodavcima kada će kompanije selektovati… »
Novi ciklus programa "Moja prva plata": Većinu kandidata za posao čine žene

Novi ciklus programa "Moja prva plata": Većinu kandidata za posao čine žene

Telegraf 01.11.2022
U prvoj polovini novembra kandidate biraju firme iz privatnog sektora, a u drugoj polovini meseca - poslodavci iz javnog sektora. Više od 17.000 mladih konkurisalo je u trećem ciklusu programa "Moja prva plata" za oko 12.000 radnih pozicija koje je… »
Više od 17.000 prijava mladih za program Moja prva plata

Više od 17.000 prijava mladih za program Moja prva plata

N1 Info 01.11.2022
U trećem ciklusu programa "Moja prva plata" konkurisalo je više od 17.000 mladih, a od danas počinje povezivanje sa potencijalnim poslodavcima kada će kompanije selektovati najbolje kandidate, saopštila je Nacionalna služba za zapošljavanje. Od… »
Više od 17.000 mladih se prijavilo za program "Moja prva plata" - od danas povezivanje sa poslodavcima

Više od 17.000 mladih se prijavilo za program "Moja prva plata" - od danas povezivanje sa poslodavcima

Euronews 01.11.2022
U trećem ciklusu programa "Moja prva plata" konkurisalo je više od 17.000 mladih, od čega 60 odsto žena, za oko 12.000 radnih pozicija, koje je ponudilo 7.500 poslodavaca, saopštili su iz Nacionalne službe za zapošljavanje. Od danas počinje… »

Vesti dana »