Povezane vesti

Dačić: Nas i Kineza milijardu i po

Dačić: Nas i Kineza milijardu i po

Danas 01.11.2022
Srbija je najveći prijatelj Kine u Evropi, izjavio je danas u Beogradu ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Ministar spoljnih poslova Srbije je ovakvu izjavu dao tokom skupa „Novi svetski trendovi u odrazu 20. nacionalnog kongresa Komunističke… »
Dačić: Uvek sam govorio da je nas i Kineza milijardu i po

Dačić: Uvek sam govorio da je nas i Kineza milijardu i po

N1 Info 01.11.2022
Srbija je najveći prijatelj Kine u Evropi, izjavio je u Beogradu ministar spoljnih poslova Ivica Dačić tokom skupa "Novi svetski trendovi u odrazu 20. nacionalnog kongresa Komunističke partije Kine". Uvek sam govorio da je nas i Kineza milijardu i po… »
Srba i Kineza, milijardu i po

Srba i Kineza, milijardu i po

Insajder 01.11.2022
Srbija je najveći prijatelj Kine u Evropi, izjavio je danas u Beogradu ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić, tokom skupa "Novi svetski trendovi u odrazu 20. nacionalnog kongresa Komunističke partije Kine". "Uvek sam govorio da je nas i Kineza… »
Dačić na konferenciji o Kini: Si Ðinping sa Vučićem otvorio novo poglavlje u saradnji dve zemlje

Dačić na konferenciji o Kini: Si Ðinping sa Vučićem otvorio novo poglavlje u saradnji dve zemlje

Euronews 01.11.2022
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je uveren da će Srbija i Kina jačati saradnju u svim aspektima, a naročito u oblasti ekonomije i infrastrukture. "Podrška koju Kina pruža Srbiji u očuvanju teritorijalnog integriteta… »
Dačić: Srbija želi da nastavi da jača saradnju sa Kinom

Dačić: Srbija želi da nastavi da jača saradnju sa Kinom

RTV 01.11.2022
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je uveren da će Srbija i Kina jačati saradnju u svim aspektima, a naročito u oblasti ekonomije i infrastrukture. "Podrška koju Kina pruža Srbiji u očuvanju teritorijalnog… »
Dačić: Uvek sam govorio da je nas i Kineza milijardu i po

Dačić: Uvek sam govorio da je nas i Kineza milijardu i po

Nova 01.11.2022
Srbija je najveći prijatelj Kine u Evropi, izjavio je u Beogradu ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. Dačić je ovo izjavio tokom skupa „Novi svetski trendovi u odrazu 20. nacionalnog kongresa Komunističke partije Kine“. Pored toga, Dačić je… »

Vesti dana »