Povezane vesti
Bajden optužio naftaše da su ratni profiteri
Vesti online 01.11.2022
Američki predsednik Džo Bajden optužio je naftne kompanije za ‘ratno profiterstvo’ i pripretio im uvođenjem ekstra poreza za neočekivani prihod. Nedelju dana uoči izbora za američki Kongres Bajden je zamolio energetske kompanije da novac od profita ulože… »
Uzeo naftaše na zub: Bajden preti novim porezima da okonča "ratno profiterstvo"
Telegraf 01.11.2022
Bela kuća je, navodno, od prošlog leta razmatrala opcije za nove poreze za naftne i gasne kompanije. Američki predsednik, Džo Bajden, obećao je da će uvesti nove poreze kako bi ograničio "višak profita" američkih naftnih kompanija, insistirajući na tom… »
Bajden kritikovao naftne kompanije zbog "ratnog profiterstva" i zapretio porezom na "neočekivani prihod"
Euronews 01.11.2022
Američki predsednik Džo Bajden optužio je u ponedeljak naftne kompanije za "ratno profiterstvo" jer je ukazao na mogućnost uvođenja poreza na neočekivane prihode ako ne podstaknu domaću proizvodnju. U kratkim napomenama, Bajden je kritikovao velike… »
AP: Bajden će večeras pomenuti mogućnost uvođenja poreza na ekstraprofit naftašima
Danas 31.10.2022
Predsednik SAD Džozef Bajden (Jospeh Biden) najaviće danas mogućnost uvođenja poreza na ekstraprofit kompanijama iz oblasti energetike ukoliko one ne povećaju domaću proizvodnju, rekao je jedan izvor, direktno upoznat sa odlukom. Bajdenova administracija… »
Vesti dana »
Počela mala matura: Završni ispit u Kragujevcu polaže 1.678 osmaka
iKragujevac pre 3 satajoš 80 povezanih
Mediji: Tramp veruje da će Ormuski moreuz biti potpuno otvoren u petak
N1 Info pre 4 satijoš 36 povezanih
Dve majke u Bečeju stupile u štrajk glađu zbog prava dece sa smetnjama u razvoju
Šabačke novosti pre 8 satijoš 10 povezanih
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 5 satijoš 30 povezanih





