Povezane vesti
Tužilaštvo otvorilo predmet o 'lovcima na glave' iz filma Sarajevo Safari
Slobodna Evropa 01.11.2022
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine (BiH) otvorilo je predmet u vezi s filmom Sarajevo Safari, o strancima koji su pucali na civile opkoljenog Sarajeva. To je potvrdila gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić, koja je krajem septembra podnijela krivičnu… »
Tužilaštvo BiH otvorilo predmet u slučaju ‘Sarajevo Safari’, određen i tužilac
Al Jazeera 01.11.2022
Krajem septembra gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić, zvanično je podnijela krivičnu prijavu protiv NN lica koja su ‘sijala smrt’ po Sarajevu. U obavijesti podijeljenoj na društvenoj mreži Twitter gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić informisala… »
Tužilaštvo otvorilo predmet „Sarajevo Safari“ o pucanju na civile iz zabave
N1 Info 01.11.2022
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić saopštila je da je Tužilaštvo BiH otvorilo predmet protiv NN osoba o kojima se govori u dokumentarnom filmu "Sarajevo Safari"."Određen je postupajući tužilac u Posebnom odeljenju za ratne zločine, koji će u… »
Vesti dana »
Istekao rok za upis prava svojine, stiglo skoro 2,5 miliona prijava
RTS pre 14 minutajoš 41 povezana
RHMZ izdao 3 različita upozorenja! Sneg se vraća u Srbiju, pašće i do 15 centimetara, ali nije samo to...
Telegraf pre 2 satajoš 34 povezane
Pojačana kontrola teretnih vozila i autobusa od 9. do 15. februara
Plus online pre 1 satjoš 26 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 18 minutajoš 4 povezane
Tužilaštvo u Hagu traži po 45 godina zatvora za Tačija i ostale vođe OVK
Bujanovačke pre 3 minutajoš 21 povezana



