Povezane vesti

Gori tviter zbog brutalne uvrede na račun ovog grada u Srbiji: Ubedljivo najružniji, ne znam kako ljudi tamo žive?!

Gori tviter zbog brutalne uvrede na račun ovog grada u Srbiji: Ubedljivo najružniji, ne znam kako ljudi tamo žive?!

Kurir 01.11.2022
Sad lepo priznaj koliko si dobio od Čačana za ovaj tvit, glasio je jedan od odgovora. BEOGRAD - Ružan komentar tviteraša na račun grada u zapadnoj Srbiji pretvorio je tu mrežu u buktinju pošto se na njega strovalila salva negativnih komentara zbog… »
Ovo je ubedljivo najružniji grad u Srbiji, kako ljudi žive ovde: Posetilac izneo teške reči, a ne i argumente

Ovo je ubedljivo najružniji grad u Srbiji, kako ljudi žive ovde: Posetilac izneo teške reči, a ne i argumente

Telegraf 01.11.2022
Kada na red dođe tema o najlepšim i najružnijim gradovima u Srbiji, mnogi budu pristrasni pa svoje rodno mesto i svoj grad ističu kao najlepši. Koji su razlozi da bi baš određen grad u Srbiji poneo neslavnu titulu najružnijeg? Jedan tviteraš nije… »
"Užice je ruglo, to je najružniji grad": Brutalna svađa nakon objave muškarca - Ne znam kako ljudi tu žive?!

"Užice je ruglo, to je najružniji grad": Brutalna svađa nakon objave muškarca - Ne znam kako ljudi tu žive?!

Blic 01.11.2022
Objava jednog tviteraša naišla je na salvu negativnih komentara kada je objavio šta misli o Užicu. Kada ljudi govore o najlepšim i najružnijim gradovima u Srbiji, mnogi budu pristrasni pa za rodno mesto i grad odakle dolaze kažu da je najlepši… »
"Najružniji grad u Srbiji, kako ljudi žive ovde!" Ljudi pobesneli zbog komentara, šalju slike - Kako si to izmerio?

"Najružniji grad u Srbiji, kako ljudi žive ovde!" Ljudi pobesneli zbog komentara, šalju slike - Kako si to izmerio?

Mondo 01.11.2022
Jedan Tviteraš izazvao je salvu komentara kada je objavio koji grad je, po njegovom mišljenju, najružnji u Srbiji. Jedan Tviteraš izazvao je salvu komentara kada je objavio koji grad je, po njegovom mišljenju, najružnji u Srbiji. Kada na red dođe… »

Vesti dana »