Povezane vesti

Crno-beli potpisali ugovor sa desnim bekom

Crno-beli potpisali ugovor sa desnim bekom

Sportski žurnal 01.11.2022
Marko Živković produžio ugovor sa Partizanom. Fudbaler Partizana Marko Živković produžio je ugovor sa crno-belima na još tri godine, saopštio je danas klub iz Humske. Ugovor je potpisan u prisustvu sportskog direktora Partizana Ivice Kralja. -… »
Novi potpis u Partizanu, Marko je crno-beli još tri godine: Pouzdani defanzivac ne ide nigde, čuvaće desni bok u Humskoj

Novi potpis u Partizanu, Marko je crno-beli još tri godine: Pouzdani defanzivac ne ide nigde, čuvaće desni bok u Humskoj

Mondo 01.11.2022
Marko Živković je potpisao trogodišnji ugovor sa ekipom Partizana. Marko Živković je potpisao trogodišnji ugovor sa ekipom Partizana. Desni bok Partizana će i u naredne tri godine čuvati pouzdani defanzivac iz Smedereva Marko Živković! On je… »
Marko Živković produžio ugovor sa Partizanom

Marko Živković produžio ugovor sa Partizanom

Sport klub 01.11.2022
Desni bek Partizana Marko Živković produžio je ugovor sa "crno-belima" na još tri godine, saopštio je klub iz Humske. Ugovor je potpisan u prisustvu sportskog direktora Partizana Ivice Kralja. „Mislim da svi znaju šta meni znači Partizan i koliko… »
Ogroman posao urađen u humskoj: Desni bek potpisao!

Ogroman posao urađen u humskoj: Desni bek potpisao!

Hot sport 01.11.2022
Marko Živković, desni bek Partizana, produžio je saradnju sa crno-belima na još tri godine. Ugovor je potpisan u prisustvu sportskog direktora – Ivice Kralja, a Živković je nakon stavljanja potpisa rekao: „Mislim da svi znaju šta meni znači… »

Vesti dana »