Povezane vesti

„Kada sam šmrkala kokain, mislila sam da mogu da prođem kroz zid“: Eva Ras šokirala priznanjem da se u mladosti…

„Kada sam šmrkala kokain, mislila sam da mogu da prođem kroz zid“: Eva Ras šokirala priznanjem da se u mladosti…

Nova 02.11.2022
Eva Ras otkrila je nepoznate detalje iz svoje burne biografije. Glumica je priznala da je bila na kokainu, pa je otkrila da je probala narkotike iz čiste radoznalosti, a zatim prošla kroz pakao zbog njih. Eva Ras, pre nego što se udala za slikara… »
Bila sam na kokainu danima nisam jela i pila: Srpska glumica iznela šokantne detalje - "Otac je živeo s lepim muškarcem"

Bila sam na kokainu danima nisam jela i pila: Srpska glumica iznela šokantne detalje - "Otac je živeo s lepim muškarcem"

Mondo 02.11.2022
Glumica Eva Ras o tragedijama koje su obeležile njen život, susretu s narkoticima i ocu koji je imao samo 19 godina kada je priznao majci da je homoseksualac. Glumica Eva Ras o tragedijama koje su obeležile njen život, susretu s narkoticima i ocu koji… »
Bila sam na kokainu! Eva Ras u šok ispovesti otkrila najveće tajne o ocu, prvom misterioznom mužu, a 30 godina ne skida…

Bila sam na kokainu! Eva Ras u šok ispovesti otkrila najveće tajne o ocu, prvom misterioznom mužu, a 30 godina ne skida…

Kurir 02.11.2022
Eva Ras (81) kaže da je bila na kokainu! Glumica je probala narkotike iz čiste radoznalosti, a zatim prošla kroz pakao zbog njih. Eva Ras, čuvena Smiljka iz serije "Srećni ljudi", pre nego što se udala za slikara Radomira Stevića Rasa, bila je u… »

Vesti dana »