Povezane vesti
Počeo 27. Jugoslovenski pozorišni festival u Užicu: Izvedena predstava "Rolerkoster" Ateljea 212
Telegraf 02.11.2022
Druge festovalske večeri publika će imati priliku da gleda Jugoslovensko dramsko pozorište iz Beograda i ''''Čudo u Šarganu'''' Ljubomira Simovića, a u režiji Jagoša Markovića. Predstavom "Rolerkoster" Ateljea 212 iz Beograda počeo je 27. Jugoslovenski… »
„Rolerkoster“ Ateljea 212 otvorio 27. Jugoslovenski pozorišni festival u Užicu (VIDEO)
Užice oglasna tabla 02.11.2022
Na zgradi užičkog Narodog pozorišta, kao možda više nigde na prostoru nekada zajedničke države, u čast manifestacije na „daskama koje život znače“ jedna do druge stoje Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Slovenije. Okupio ih je… »
„Rolerkoster“ otvorio 27. JPF (VIDEO)
Zoom UE 02.11.2022
UŽICE – Predstavom „Rolerkoster“ Ateljea 212 u Užicu je otvoreno 27. izdanje Jugsolovenskog pozorišnog festivala „Bez prevoda“. Tokom narednih sedam dana isto toliko predstava iz zemalja regiona boriće se za nagrade Ardalion. Problemi sadašnjice na neki… »
Vesti dana »
Kiša u Beogradu samo što nije počela: Ovi delovi Srbije biće na najžešćem udaru gromova i pljuskova (mape)
Mondo pre 1 satjoš 35 povezanih
Kijev napadnut dronovima i raketama, najmanje 13 žrtava, među njima i deca
Danas pre 51 minutajoš 22 povezane
"Dok je on selektor, ja ne igram za reprezentaciju": Potpuni haos posle ispadanja sa Mundijala
Mondo pre 51 minutajoš 74 povezane
Denver rešio pitanje Jokićeve zamene – stiže igrač kog je Divac birao pre Dončića
RTS pre 16 minutajoš 23 povezane
Umalo izgubio život na terenu, sada nosi traku na glavi i vodi Meksiko na Mundijalu
Radio 021 pre 21 minutajoš 20 povezanih



