Povezane vesti
Mladići iz Rusije pravili haos u centru Beograda: Policija im dala 24 sata da napuste Srbiju ili sledi deportacija (foto)
Kurir 02.11.2022
Policijska brigada uhapsila je dva državljana Rusije starosti 32 godine i sprovela ih u Upravu za strance. Sumnja se da su uhvaćeni u divljačkoj vožnji u "mercedesovom" džipu u centru Beograda. Utvrđeno je da postoji sumnja da ne koriste boravak u… »
Policija UHAPSILA DVOJICU RUSA u centru Beograda! Divljali džipom, sumnja se i na drogu - moraju hitno da napuste Srbiju
Mondo 02.11.2022
Policija je danas uhapsila dva državljana Ruske Federacije u Beogradu zbog nasilničke vožnje u centru Beograda. Policija je danas uhapsila dva državljana Ruske Federacije u Beogradu zbog nasilničke vožnje u centru Beograda. Dvojica Rusa su danas divljala… »
Rusi divljali džipom po centru Beograda: Ilegalno borave u Srbiji, sledi im deportacija
Nova 02.11.2022
Policijska brigada je uhapsila dva državljana Rusije, obojica su starosti od 32 godine, i sprovela ih u Upravu za strance. Kako se sumnja, oni su uhvaćeni u divljačkoj vožnji u džipu, prenosi Blic. Utvrđeno je da postoji opravdana sumnja da ne koriste… »
Otkrivamo pozadinu hapšenja u Kolarčevoj: Policijske brigade zaustavile državljane Rusije
Telegraf 02.11.2022
Privedeni su u upravu za strance MUP Srbije. Pripadnici Policijske brigade za grad Beograd danas su zaustavili državljane Ruske federacije starosti 32 godine, koji su se, kako Telegraf saznaje, bahatili automobilom kroz grad. Privedeni su u upravu za… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno zaustaviti institucionalno nasilje nad Srbima na KiM
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 3 satajoš 1 povezana