Povezane vesti

Ne odlučujemo mi o ovoj ljubavi! Dejana Dragojevića preplavile emocije, priznao sve Aleksandri - Svaki moj dan je borba

Ne odlučujemo mi o ovoj ljubavi! Dejana Dragojevića preplavile emocije, priznao sve Aleksandri - Svaki moj dan je borba

Mondo 02.11.2022
Dejan Dragojević se povodom današnjeg dana obratio Aleksandri emotivnom porukom u kojoj je priznao kako se oseća. Dejan Dragojević se povodom današnjeg dana obratio Aleksandri emotivnom porukom u kojoj je priznao kako se oseća. Pobednik prošle… »
"Ne odlučuju ni oni, ni mi o ovoj ljubavi": Dejan posvetio emotivne reči Aleksandri - kad bi se Nikolićeva dokopala ove…

"Ne odlučuju ni oni, ni mi o ovoj ljubavi": Dejan posvetio emotivne reči Aleksandri - kad bi se Nikolićeva dokopala ove…

Blic 02.11.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević su definitivno u poslednje vreme najpopularniji rijaliti par. Pobednik prethodne sezone ne krije da mu nedostaje partnerka, koja je trenutno u Zadruzi, pa je tim povodom napisao esej o njihovoj ljubavi. Danas je… »
Dalila neće da mu da razvod, a Dejana ništa ne dotiče! Dragojević napisao Aleksandri emotivno pismo: Hoće da nam propadnu…

Dalila neće da mu da razvod, a Dejana ništa ne dotiče! Dragojević napisao Aleksandri emotivno pismo: Hoće da nam propadnu…

Kurir 02.11.2022
Bivša žena Dejana Dragojevića, Dalila Dragojević istakla je kako će se od njega razvesti samo kada ona to bude želela. Ipak, pobednik "Zadruge 5" ne osvrće se na njene opaske. Dejan je na svoj Instagram profil objavio fotografiju sa devojkom… »

Vesti dana »