Povezane vesti

Progovorio otac medicinske sestre nasilnice: Posle vesti da je njegova ćerka tukla staricu u Peći poručio samo ovo

Progovorio otac medicinske sestre nasilnice: Posle vesti da je njegova ćerka tukla staricu u Peći poručio samo ovo

Kurir 03.11.2022
Otac medicinske sestre koja je fizički napala stariju ženu u Domu za stare u Peći, Naim Peljaj, javno se izvinio za poteze svoje ćerke. On se, u izjavi za Kljan Kosova, takođe javno izvinio porodici Nura iz Đakovice, rekavši da su ga objavljeni… »
"Nema više batina za baku": Ćerka izvela majku iz doma u Peći u kom su je medicinske sestre tukle (video)

"Nema više batina za baku": Ćerka izvela majku iz doma u Peći u kom su je medicinske sestre tukle (video)

Kurir 03.11.2022
Nakon incidenta u staračkom domu u Peći gde je zlostavljana starica, sada se pojavio i snimak na kom se vidi kako ćerka odvodi majku iz doma u kom je doživela nasilje. Na snimku koji je objavljen na Instagram stranici "kragujevcani.rs" vidi se kako… »
"Bila je agresivna, obavila je nuždu i zaprljala sve": Odbrana medicinske sestre koja tuče baku je sramna

"Bila je agresivna, obavila je nuždu i zaprljala sve": Odbrana medicinske sestre koja tuče baku je sramna

Telegraf 03.11.2022
"U školi su nas učili da prema ljudima, koji predstavljaju rizik za osoblje i imaju psihičke probleme, treba da budemo dominantni" Aurona Peljaj, medicinska sestra koja je uhapšena nakon što je na društvenim mrežama objavljen snimak na kome tuče… »
Određen pritvor medicinskim sestrama koje su maltretirale baku u Staračkom domu

Određen pritvor medicinskim sestrama koje su maltretirale baku u Staračkom domu

Nova 03.11.2022
Osnovno tužilaštvo u Peći, odredilo je jednomesečni pritvor za tri medicinske sestre koje napale staricu u Staračkom domu "Orenda". Okrivljene će pritvor provesti u zatvoru u Lipljanu, prenosi Kosovo Onlajn. Na video snimku koji je u sredu dospeo… »
Određen pritvor medicinskim sestrama koje su napale ženu u staračkom domu

Određen pritvor medicinskim sestrama koje su napale ženu u staračkom domu

Telegraf 03.11.2022
Okrivljene će pritvor provesti u zatvoru u Lipljanu. Osnovno tužilaštvo u Peći, odredilo je jednomesečni pritvor za tri medicinske sestre koje su napale staricu u staračkom domu "Orenda", piše Kljan Kosova. Okrivljene će pritvor provesti u… »
Oglasio se otac medicinske sestre koja je tukla staricu u Peći: "Delimo vašu bol i saosećamo sa vama"

Oglasio se otac medicinske sestre koja je tukla staricu u Peći: "Delimo vašu bol i saosećamo sa vama"

Telegraf 03.11.2022
- Znam da prolazite kroz teške trenutke, ali dozvolite nam da se javno izvinim u ime moje porodice Peljaj, iz Novog Sela kod Peći, vama, porodici Nura - naveo je otac medicinske sestre. Tri osobe osumnjičene za fizičko nasilje nad starijom ženom… »
Jedan drugačiji snimak iz Doma za stare u Peći: Dirljive scene pretučene bake i nežne medicinske sestre

Jedan drugačiji snimak iz Doma za stare u Peći: Dirljive scene pretučene bake i nežne medicinske sestre

Telegraf 03.11.2022
Ona u zagrljaju dve mlade medicinke sestre pokazuje i drugu stranu zaposlenih u ovom domu koji časno i plemenito obavljaju svoj posao. Skandal koji je viđen u centru za stara lica "Orenda" u Peći i dalje se komentariše u zemlji i šire. Nakon… »
Emotivan snimak iz Peći: Ćerka izvodi majku iz doma u kom su je tukle medicinske sestre VIDEO

Emotivan snimak iz Peći: Ćerka izvodi majku iz doma u kom su je tukle medicinske sestre VIDEO

Nova 03.11.2022
Nakon što je kosovska policija uhapsila tri osobe osumnjičene za fizičko nasilje nad starijom bakom i nakon što im je određeno zadržavanje od 48 sati, na Instagramu se pojavio emotivan snimak ćerke koja izvodi svoju majku iz doma za penzionere u… »
Emotivan snimak iz Peći: Ćerka izvodi majku iz doma u kom su je mučki tukli, ljubi je u glavu i vodi do auta

Emotivan snimak iz Peći: Ćerka izvodi majku iz doma u kom su je mučki tukli, ljubi je u glavu i vodi do auta

Telegraf 03.11.2022
- Nema više batina za baku - piše u opisu snimka. Nakon incidenta u staračkom domu u Peći i hapšenja osumnjičenih za zlostavljanje starice, sada se pojavio i emotivni snimak na kom se vidi kako ćerka odvodi majku iz doma u kom je pretrpsela mučko… »
Šok tvrdnja medicinske sestre iz pakla doma u Peći: Samo sam se branila?! Na snimku se vidi kako baka plače a ona se smeje…

Šok tvrdnja medicinske sestre iz pakla doma u Peći: Samo sam se branila?! Na snimku se vidi kako baka plače a ona se smeje…

Kurir 03.11.2022
Ona je zajedno s još tri medicinske sestre juče uhapšena nedugo nakon objavljivanja snimka na društvenim mrežama. PEĆ - Medicinska sestra A. P. koja je juče nemilosrdno udarala staricu u staračkom domu izjavila je policiji da se branila, prenosi… »
Sramotna odbrana medicinske sestre koja je tukla staricu: Detaljan iskaz iz policije - "Prva me je napala, ima smetnje"

Sramotna odbrana medicinske sestre koja je tukla staricu: Detaljan iskaz iz policije - "Prva me je napala, ima smetnje"

Mondo 03.11.2022
Snimak medicinske sestre iz Peći na kome se vidi kako maltretira staricu, šokirao je javnost. Snimak medicinske sestre iz Peći na kome se vidi kako maltretira staricu, šokirao je javnost. Medicinska sestra Aurona Peljaj, koja je uhapšena nakon što… »
Sramna odbrana medicinske sestre koja je tukla staricu: „Prva me je napala, moji postupci su bili upozoravajući“

Sramna odbrana medicinske sestre koja je tukla staricu: „Prva me je napala, moji postupci su bili upozoravajući“

Nova 03.11.2022
Medicinska sestra Aurona Peljaj, koja je uhapšena nakon što je na društvenim mrežama objavljen snimak na kome tuče staricu u Domu za stare, iznela je sramnu odbranu u policiji. Tvrdila je da se ona zapravo branila od starice, iako se na video-snimku… »
Uhapšene četiri osobe zbog zlostavljanja starice u Peći, Haradinaj kaže da je u pitanju „majka palog borca“

Uhapšene četiri osobe zbog zlostavljanja starice u Peći, Haradinaj kaže da je u pitanju „majka palog borca“

Danas 03.11.2022
Kosovska policija uhapsila je četiri osobe zaposlene u domu za stare u Peći pod sumnjom da su izvršile fizičko nasilje nad starijom ženom koja je štićenica ovog doma, objavila je KP neposredno nakon što se društvenim mrežama počeo širiti video… »
"Primetila sam tragove: Nasilja..." Oglasila se ćerka starice koju su medicinske sestre tukle u domu za stare, poruku poslao i…

"Primetila sam tragove: Nasilja..." Oglasila se ćerka starice koju su medicinske sestre tukle u domu za stare, poruku poslao i…

Blic 03.11.2022
Kosovska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene za fizičko nasilje nad starijom ženom, a njima je određeno im zadržavanje od 48 sati, prenosi Radio Slobodna Evropa na albanskom. Ćerka starice koja je fizički zlostavljana u domu za stare u… »
Medicinska sestra sa užasavajućeg snimka na kojem tuče bakicu pred tužiocem: Njena odbrana je teška sramota

Medicinska sestra sa užasavajućeg snimka na kojem tuče bakicu pred tužiocem: Njena odbrana je teška sramota

Telegraf 03.11.2022
Autona Peljaj i još tri sestre uhapšene zbog nasilja nad bakom. Medicinska sestra Aurona Peljaj koja je juče nemilosrdno udarala staricu u Staračkom domu "Orenda" izjavila je policiji da se branila, prenosi Reporetri. Ona je zajedno sa još tri… »
"Jedna joj drži ruke, druge se smeju, ovo je kraj sveta": Ispovest ćerke bake koju tuku sestre u domu u Peći

"Jedna joj drži ruke, druge se smeju, ovo je kraj sveta": Ispovest ćerke bake koju tuku sestre u domu u Peći

Telegraf 03.11.2022
„Posećivala sam je barem jednom ili dva puta nedeljno, a pre četiri-pet dana videla sam tragove nasilja na licu, ali nisam mogla da poverujem da bi u takvom domu to moglo da dođe od radnika" Kosovska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene za… »
Snimak zlostavljanja starice u Peći uznemirio javnost, otac medicinske sestre se javno izvinio porodici i narodu

Snimak zlostavljanja starice u Peći uznemirio javnost, otac medicinske sestre se javno izvinio porodici i narodu

Euronews 03.11.2022
Kosovska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene za fizičko nasilje nad starijom ženom, a njima je određeno im zadržavanje od 48 sati, prenosi Radio Slobodna Evropa na albanskom. Dve žene, koje su inicijalno uhapšene, osumnjičene su za… »
Oglasio se otac medicinske sestre koja je u staračkom domu pretukla staricu

Oglasio se otac medicinske sestre koja je u staračkom domu pretukla staricu

Nova 03.11.2022
Kosovska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene za fizičko nasilje nad starijom ženom, a njima je određeno im zadržavanje od 48 sati, prenosi Radio Slobodna Evropa na albanskom. Otac jedne od uhapšene medicinske sestre javno se izvinio porodici… »
Nakon uznemirujućeg snimka: Uhapšene radnice doma za stare koje su tukle baku i sve snimale

Nakon uznemirujućeg snimka: Uhapšene radnice doma za stare koje su tukle baku i sve snimale

Radio 021 03.11.2022
Dve radnice u Domu za stare u Peći uhapšene su zbog sumnje da su izvršile fizičko nasilje nad starijom ženom štićenicom ovog doma, saopštila je Kosovska policija. Portparol Osnovnog tužilaštva u Peći kazao je da je Kosovska policija uhapsila i… »
Tri medicinske sestre uhapšene zbog maltretiranja žene u domu za starije u Peći

Tri medicinske sestre uhapšene zbog maltretiranja žene u domu za starije u Peći

Danas 03.11.2022
Dve radnice u Domu za stare u Peći uhapšene su danas zbog sumnje da su izvršile fizičko nasilje nad starijom ženom štićenicom ovog doma, saopštila je Kosovska policija neposredno nakon što je na društvenim mrežama objavljen video snimak sa ovom… »

Vesti dana »