Povezane vesti
VIDEO: Počelo bušenje tunela Iriški venac, evo dokle se stiglo i kada bi trebalo da bude gotov
Radio 021 03.11.2022
Bušenje najdužeg tunela u Srbiji, koji će biti dug oko 3,5 kilometra, a koji će biti u okviru Fruškogorskog koridora, počelo je pre nekoliko nedelja, a do sada je izbušeno oko petnaest metara. Bušenje tunela je počelo nakon skoro godinu i po dana… »
Kopaju tunel punom parom: Fruškogorski koridor trenutnom dinamikom radova gotov do aprila 2025. Godine
Blic 02.11.2022
Direktor "Koridora Srbije" Aleksandar Antić obišao je gradilište tunela Iriški venac na Fruškogorskom koridoru, gde je počelo bušenje, nakon skoro godinu i po dana priprema okolnog terena i gradnje potpornih zidova i tom prilikom podsetio da je u pitanju… »
Vesti dana »

UŽIVO Obeležavanje devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativni protesti i performansi, Novosađani u šetnji do Železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Ukinut pritvor: osmorici uhapšenih zbog incidenta ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Jedan zadržan, a drugi u kućnom pritvoru
Blic pre 15 minutajoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 1 satjoš 1 povezana