Povezane vesti
Popisivači presavili tabak: Evo koliko je građana odbilo da učestvuje u popisu! Prete im kazne do 50.000 dinara
Kurir 03.11.2022
Popis stanovništva, koji je počeo 1. oktobra, produžen je u nekim opštinama do sedam dana, a pravila su ostala ista, te su za one građane koji odbiju da učestvuju u popisu predviđene novčane kazne od 20.000 do 50.000 dinara. Pomoćnik direktora… »
Koliko je građana do sada odbilo popis i da li su pokrenuti prekršajni postupci?
Nova 03.11.2022
Za mesec i više dana popisa tek oko desetak građana upućeno je na Prekršajni sud zbog odbijanja da učestvuju u popisu, rečeno je Danasu u Republičkom zavodu za statistiku. Prema poslednjim informacijama, do sada je popisano preko 6,3 miliona građana a… »
Šta ako ste nepopisani i kako mogu da vas kazne: Produžen popis stanovništva u Srbiji
Nova 03.11.2022
Građani koje tokom prethodnih mesec dana niko nije kontaktirao kako bi ih popisao, strahuju od toga da će morati da plate kaznu, čak i sada, kada je popis u pojedinim gradovima i opštinama produžen. Oni koji su odbili da učestvuju u popisu stanovništva… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 31 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



