Povezane vesti
Ovo je zločin protiv čovečnosti: Prestonica Indije ponovo se guši u otrovnom smogu, bes građana proključao
Kurir 03.11.2022
Dvadeset miliona građana Delhija zapravo udiše smog jer je indeks kvaliteta vazduha (AQI) probio "teške" i "opasne" kategorije u gotovo svim nadzornim stanicama u indijskom glavnom gradu, zbog čega je zatraženo da se zatvore škole, prenosi Hina. AQI je… »
U smogu se guši 20 miliona ljudi, traži se zatvaranje škola: "Svako treće dete ima probleme sa disanjem"
Telegraf 03.11.2022
Roditelji i ekolozi pozvali su da se zatvore škole. Dvadeset miliona građana Nju Delhija zapravo udiše smog jer je index kvaliteta vazduha (AQI) probio "teške" i "opasne" kategorije u gotovo svim nadzornim stanicama zbog čega je zatraženo zatvaranje… »
Zrak u Delhiju je ‘zločin protiv čovječnosti’
Al Jazeera 03.11.2022
Najzagađeniji glavni grad na svijetu prekriven je smogom svake zime. Dvadeset miliona građana Delhija zapravo udiše smog jer je index kvalitete zraka (AQI) probio “teške” i “opasne” kategorije u gotovo svim nadzornim stanicama u indijskom glavnom gradu… »
Vesti dana »
MUP upozorava: Ne nasedajte na lažne mejlove u ime Republičkog geodetskog zavoda
Rešetka pre 42 minutajoš 34 povezane
'Najjači zemljotres koji sam doživeo': Najmanje 13 žrtava u Japanu, traga se za nestalima
BBC News pre 27 minutajoš 27 povezanih
Eskalacija sukoba na Bliskom istoku: Napadi i skok cena nafte
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 27 povezanih





