Povezane vesti
"Ne možemo da dišemo, štipa i za oči i za nos": Nesnosan smrad širi se jednom ulicom u Čačku, ne zna se uzrok
Telegraf 03.11.2022
- Smrad je počeo da se oseća pre mesečak dana prvo iz kupatila, a onda je krenulo i da se širi po kući - priča Čačanka koja žiovi u Ulici Milutina Mandića. Stanovnici Ulice Milutina Mandića u Čačku duže od mesec dana suočavaju se sa velikim problemom… »
Misteriozni smrad širi se Ulicom Milutina Mandića, nadležne službe prebacuju odgovornost
Glas Zapadne Srbije 03.11.2022
Čačak - Stanovnici Ulice Milutina Mandića u Čačku duže od mesec dana u svojim domovima osećaju neprijatan miris koji kako kažu „štipa za oči i nos”. Problem su prijavljivali više puta nadležnim službama ali osim izlazaka na teren, nema ni odgovora na… »
Vesti dana »
Strani radnici imaju ista prava kao naši: Nepalci se sele iz kragujevačkog naselja nakon jezivog protesta grupe ekstremista, hitno potreban plan zbog ksenofobije
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Ulazak u 2026. bez rešenja za NIS! Koliko dugo Srbija može na rezervama? (video)
Blic pre 48 minutajoš 1 povezana





