Povezane vesti

Čedi Rusi krivi i što mu sin nije primljen na Harvard?! Posle krađe struje, ne zna gde udara! Tviteraši: I kamen bi…

Čedi Rusi krivi i što mu sin nije primljen na Harvard?! Posle krađe struje, ne zna gde udara! Tviteraši: I kamen bi…

Kurir 04.11.2022
Političar Čedomir Jovanović, koje je doduše u poslednje vreme više poznat po skandalima koje pravi nego po svom političkom angažmanu, trenutno je glavna tema na Tviteru jer je izjavio da njegov sin Mihajlo "nije mogao da upiše Harvard, jer nismo… »
Jovanović: Mog sina nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

Jovanović: Mog sina nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

Danas 04.11.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović rekao je da njegovog sina nisu primili na Harvard, Stenford i još tri univerziteta jer naša zemlja nije uvela sankcije Rusiji. „Moj Mihajlo je u februaru aplicirao za Harvard, Stenford i još tri… »
Jovanović: Mog sina nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

Jovanović: Mog sina nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

N1 Info 04.11.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović rekao je da njegovog sina nisu primili na Harvard, Stenford i još tri univerziteta jer naša zemlja nije uvela sankcije Rusiji. „Moj Mihajlo je u februaru aplicirao za Harvard, Stenford i još tri… »
Žestok blam čede kod Jovane joksimović: Okrivio Ruse jer mu sin nije upisao Harvard -"Čuli da mu tata krade struju"

Žestok blam čede kod Jovane joksimović: Okrivio Ruse jer mu sin nije upisao Harvard -"Čuli da mu tata krade struju"

Mondo 04.11.2022
Čeda Jovanović se svojom izjavom o upisu sina na Harvard, našao na meti tviteraša. Čeda Jovanović se svojom izjavom o upisu sina na Harvard, našao na meti tviteraša. Političar Čedomir Jovanović, koji je u poslednji vreme u centru porodičnih… »
Čeda Jovanović: Moje dete nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

Čeda Jovanović: Moje dete nisu primili na Harvard jer nismo uveli sankcije Rusiji

Nova 04.11.2022
Lider LDP Čedomir Jovanović rekao je da njegovo dete nisu hteli da prime na Harvard, Stenford i još tri univerziteta jer naša zemlja nije uvela sankcije Rusiji. „Moj Mihajlo je u februaru aplicirao za Harvard, Stenford i još tri univerziteta… »
Čeda prohisterisao: Sina mi nisu primili na Harvard jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji (video)

Čeda prohisterisao: Sina mi nisu primili na Harvard jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji (video)

Pravda 04.11.2022
Lider LDP Čedomir Jovanović tvrdi da sin Mihailo ne može da se upiše na univerzitet u inosranstvu jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji. Jovanović kaže da je pet prestižnih svetskih univerziteta bilo spremno da prime njegovog sina ali da su na… »

Vesti dana »