Povezane vesti
Britanac se izlečio od kovida posle 411 dana
RTV 04.11.2022
LONDON - Jedan Britanac izlečio se od kovida nakon 411 dana i postao rekorder kada je reč o pacijentima koji su preživeli borbu sa koronom, preneo je danas "Njujork post" reči njegovog doktora. Neimenovani pacijent (59) sa presađenim bubrezima inficiran… »
Britanac koji je imao kovid čak 411 dana konačno izlečen: Pomogao mu je jedan lek
Telegraf 04.11.2022
Pacijent star 59 godina bio je zaražen varijantom korona virusa od decembra 2020. godine do januara 2022, a nije mogao da se izleči zbog oslabljenog imunološkog sistema posle transplantacije bubrega. Britanac koji se zarazio novim korona virusom i… »
Britanac koji je imao koronu 411 dana konačno ozdravio: Virus dobio u decembru 2020, a test bio pozitivan do skoro!
Kurir 04.11.2022
Pedesetdevetogodišnji pacijent koji je dobio ranu verziju kovid-19 i nije mogao da se otarasi infekcije zbog slabog imunološkog sistema nakon transplantacije bubrega konačno se oporavio. Britanac koji je imao Covid-19 411 dana smatra se osobom koja je… »
Vesti dana »

Pogledajte Pešićev konačan spisak košarkaša za Evropsko prvenstvo
Radio 021 pre 50 minutajoš 32 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i mogućom kišom noću
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane

Krivične prijave protiv bivših funkcionera Infrastrukture železnice Srbije zbog pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 15 povezanih

Umesto vozom – autobusom: Štrajk železničara izazvao kolaps u Crnoj Gori
Serbian News Media pre 1 satjoš 14 povezanih