Povezane vesti

Dok je on u zvezdi, moja noga tamo neće kročiti! Lalatović: Znam da sam mu zasmetao, ja od kluba nikad nisam uzimao!

Dok je on u zvezdi, moja noga tamo neće kročiti! Lalatović: Znam da sam mu zasmetao, ja od kluba nikad nisam uzimao!

Mondo 04.11.2022
Trener Radničkog imao oštru poruku za jednog funkcionera Crvene zvezde. Trener Radničkog imao oštru poruku za jednog funkcionera Crvene zvezde Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović oštro je govorio na konferenciji za novinare pred meč protiv… »
Lalatović brutalno udario na upravu zvezde: "Dok je on u klubu, moja noga tamo neće kročiti!"

Lalatović brutalno udario na upravu zvezde: "Dok je on u klubu, moja noga tamo neće kročiti!"

Večernje novosti 04.11.2022
TRENER Radničkog iz Niša Nenad Lalatović konferenciju za novinare pred meč protiv Kolubare (subota, 16 časova) između ostalog iskoristio je i da pošalje poruku nekome u Crvenoj zvezdi, bez navođenja imena onoga na koga misli. FOTO: M. Vukadinović… »
Lalatović upire prstom u "jednog čoveka u Zvezdi": "Dobio je stres zbog mene, ne plašim ga se!"

Lalatović upire prstom u "jednog čoveka u Zvezdi": "Dobio je stres zbog mene, ne plašim ga se!"

Sportske.net 04.11.2022
Pred utakmicu sa Kolubarom, javnosti se obratio Nenad Lalatović na konferenciji za medije i istakao je da ga očekuje veoma teška utakmica. "Očekuje nas ubedljivo najteži meč, psihološki. Igramo protiv Kolubare koja igra u formaciji sa trojicom… »
Lalatović osuo paljbu na upravu zvezde: „Jedan čovek je dobio stres od mene – urgirao je i vršio pritisak na sudijsku…

Lalatović osuo paljbu na upravu zvezde: „Jedan čovek je dobio stres od mene – urgirao je i vršio pritisak na sudijsku…

Hot sport 04.11.2022
Ponovo konferencija za pamćenje. Fudbaleri Radničkog iz Niša u poslednja dva kola Mozzart Bet Superlige Srbije imali su dva veoma teška meča. Prvo su dočekali Zvezdu u Nišu i izgubili bolno u dubokoj nadoknadi vremena. Zatim su u Humskoj doživeli… »

Vesti dana »