Povezane vesti

Ćorac: Nisam prihvatio mesto direktora policije Sever

Ćorac: Nisam prihvatio mesto direktora policije Sever

Insajder 05.11.2022
Milorad Ćorac, koji se pominjao u medijima kao novi komandir Regionalnog policijskog direktorata Sever, potvrdio je da mu je ponuđeno to mesto, ali da ga je on odbio. "Tačno je, ponuđeno mi je to mesto, ali ja se sa tim nisam složio i nisam prihvatio… »
Ćorac: Nisam prihvatio mesto direktora policije Sever

Ćorac: Nisam prihvatio mesto direktora policije Sever

Politika 05.11.2022
KOSOVSKA MITROVICA - Milorad Ćorac, koji se pominjao u medijima kao novi komandir Regionalnog policijskog direktorata Sever, potvrdio je da mu je ponuđeno to mesto, ali da ga je on odbio. „Tačno je, ponuđeno mi je to mesto, ali ja se sa tim nisam… »
Blic saznaje! Kosovsko usijanje: Evo o čemu su Srbi s Kosova cele noći pričali s Vučićem i od čega ovog vikenda strahuju…

Blic saznaje! Kosovsko usijanje: Evo o čemu su Srbi s Kosova cele noći pričali s Vučićem i od čega ovog vikenda strahuju…

Blic 05.11.2022
U sledećih sedam dana drastično je povećan rizik od izbijanja nasilja prema Srbima na Kosovu i Metohiji posle prećutnog odobravanja EU na najnovije izjave i poteze prištinskog premijera Aljbina Kurtija, kaže za "Blic" visokopozicionirani zvaničnik… »
Milorad Ćorac odbio mesto direktora policije Sever: "Tačno je, ponuđeno mi je"

Milorad Ćorac odbio mesto direktora policije Sever: "Tačno je, ponuđeno mi je"

Telegraf 05.11.2022
Ćorac istakao da je o odluci obavestio nadležne u Prištini. Milorad Ćorac, koji se pominjao u medijima kao novi komandir Regionalnog policijskog direktorata Sever, potvrdio je da mu je ponuđeno to mesto, ali da ga je on odbio. - Tačno je, ponuđeno… »

Vesti dana »