Povezane vesti

Marija Kulić postrojila Miljanu, Zolu i Bebicu: Nišlijka otkrila kog momka voli, evo kako je njena majka reagovala

Marija Kulić postrojila Miljanu, Zolu i Bebicu: Nišlijka otkrila kog momka voli, evo kako je njena majka reagovala

Blic 05.11.2022
Marija Kulić postrojila je ćerku Miljanu i njene momke Nenada Macanovića Bebicu i Lazara Čolića Zolu i tom prilikom upitala ćerku koji momak joj se zaista dopada. - Njoj je najteže, ona je meni plakala da voli i njega sinoć. Ima emocije i prema… »
Miljana Kulić priznala zašto se pomirila sa Bebicom! (VIDEO)

Miljana Kulić priznala zašto se pomirila sa Bebicom! (VIDEO)

Svet plus 05.11.2022
Miljana Kulić je pred svima priznala zašto se pomirila sa Bebicom! Nikad ga nije volela, sve je iz straha od majke Marije... U emisiji "Pitanja novinara" postavljeno je pitanje Miljani Kulić: Na koji način si i posle čega odlučila da presečeš sa… »
Marija Kulić ušla u Zadrugu i očitala bukvicu miljani, zoli i bebici! Postrojila ih, pa zapenila - To je završena priča!

Marija Kulić ušla u Zadrugu i očitala bukvicu miljani, zoli i bebici! Postrojila ih, pa zapenila - To je završena priča!

Mondo 05.11.2022
Marija Kulić je sinoć postala deo Zadruge, a odmah na početku je rekla šta ima o ljubavnom trouglu i tome što Miljana ne može da se odluči s kim će biti. Marija Kulić je sinoć postala deo Zadruge, a odmah na početku je rekla šta ima o… »
Miljana priznala da voli zolu, Marija podržala! Bebici pune oči suza, Kulićka oplela: Bila sam sa njim da majka i otac budi…

Miljana priznala da voli zolu, Marija podržala! Bebici pune oči suza, Kulićka oplela: Bila sam sa njim da majka i otac budi…

Kurir 05.11.2022
Miljana Kulić priznala je da i dalje gaji emocije prema Lazaru Čoliću Zoli, kao i da je sa Nenadom Macanovićem Bebicom iz straha. Kulićeva je tada otkrila da joj se Bebica zapravo nikad nije sviđao, a onda se umešala njena majka Marija koja je tek… »

Vesti dana »