Povezane vesti

Svi problemi Zvezde koji bodu oči – promene su pod moranjem

Svi problemi Zvezde koji bodu oči – promene su pod moranjem

Nova 05.11.2022
Moglo se naslutiti da crveno-bela kola nisu krenula u dobrom pravcu, ali nije sve tako tragično Crvena zvezda je nakon dve sezone igranja u nokaut fazi Lige Evrope, ovoga puta ranije ispala, pošto je grupnu fazu završila kao četvrta. Nastavio se… »
Milojević optimista pred Mladost: Uželeli smo se Marakane, Monako je bio psihološki pad!

Milojević optimista pred Mladost: Uželeli smo se Marakane, Monako je bio psihološki pad!

Hot sport 05.11.2022
Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 15 časova i 30 minuta dočekati Mladost iz Lučana u okviru 18. kola nacionalnog šampionata, a očekivanja pred meč izneo je strateg Crvene zvezde – Miloš Milojević. -Mislim da su igrači spremni da sutra daju… »
Znam i sam kad sam kriv, a i kad nisam! Milojević pričao sa Upravom posle poraza Zvezde: Evo šta su mu rekli!

Znam i sam kad sam kriv, a i kad nisam! Milojević pričao sa Upravom posle poraza Zvezde: Evo šta su mu rekli!

Mondo 05.11.2022
Miloš Milojević je razgovarao sa rukovodstvom Crvene zvezde nakon poraza od Monaka i eliminacije iz evropskih takmičenja. Miloš Milojević je razgovarao sa rukovodstvom Crvene zvezde nakon poraza od Monaka i eliminacije iz evropskih takmičenja. Svi… »
Zvezda čeka Mladost - Milojević: Uželeli smo se domaćeg terena

Zvezda čeka Mladost - Milojević: Uželeli smo se domaćeg terena

Sportski žurnal 05.11.2022
Fudbaleri Crvene zvezde, posle eliminacije iz Lige Evrope, sutra nastavljaju takmičenje u Super ligi Srbije kada će na stadionu „Rajko Mitić” gostovati Mladost iz Lučana. Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je da su njegovi… »
"Monako je bio psihološki pad, uželeli smo se domaćeg terena": Miloš Milojević uveren da uz huk "delija" vraća Zvezdu na…

"Monako je bio psihološki pad, uželeli smo se domaćeg terena": Miloš Milojević uveren da uz huk "delija" vraća Zvezdu na…

Večernje novosti 05.11.2022
TRENER fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević izjavio je da su igrači nakon ispadanja iz Evrope apsolutno spremni za utakmicu sa ekipom Mladosti, koja se igra sutra okviru 18. kola Superlige Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Tim uz LJutice Bogdana sutra… »
Poruke menadžera: ''Zvezdi treba Luka Milivojević!'' I zašto su Španci ''jedva čekali da Kataiju vide leđa''?

Poruke menadžera: ''Zvezdi treba Luka Milivojević!'' I zašto su Španci ''jedva čekali da Kataiju vide leđa''?

Sportske.net 05.11.2022
Ne samo da nije uspela da se izbori za evropsko proleće u Ligi Evrope, Crvena zvezda nije uspela da se domogne ni nokaut faze Lige konferencija. Poraz u Monaku od 4:1 zapečatio je Zvezdinu sudbinu ove sezone na evropskoj sceni, što je prilično… »
Delije zovu navijače na "Marakanu": Pokažimo da nismo nezahvalni, nismo navijači uspeha već Crvene zvezde

Delije zovu navijače na "Marakanu": Pokažimo da nismo nezahvalni, nismo navijači uspeha već Crvene zvezde

Mondo 05.11.2022
Najvatrenije pristalice Crvene zvezde zovu Delije na stadion protiv Mladosti. Najvatrenije pristalice Crvene zvezde zovu Delije na stadion protiv Mladosti. Crvena zvezda se nakon poraza u Monaku i eliminacije iz Evrope okreće domaćem prvenstvu koje ove… »
Gde su i šta rade? Ova ekipa Crvene zvezde je započela vladavinu srpskim fudbalom!

Gde su i šta rade? Ova ekipa Crvene zvezde je započela vladavinu srpskim fudbalom!

Sportske.net 05.11.2022
Da li bi danas navijači Zvezde bili nezadovoljni samim učešćem u Ligi Evrope gde su zabeležene dve pobede i gde je neuspeh ne biti u Ligi šampiona da se pre šest godina Vladan Milojević sa ekipom od koje se nije previše očekivalo napravio čudo… »

Vesti dana »