Povezane vesti

Trener Zadra pred Zvezdu: "Nemamo šanse!"

Trener Zadra pred Zvezdu: "Nemamo šanse!"

Sportske.net 06.11.2022
Košarkaši Zadra sutra će od 18 časova gostovati Crvenoj zvezdi u šestom kolu AdmiralBet ABA lige. Na konferenciji za medije pred sutrašnji okršaj govorio je trener Zadrana Danijel Jusup. "Meni su to lično najteže utakmice. Neko kaže da su… »
Ozbiljno hrvatsko iskušenje: Crvena zvezda pred novim zadatkom, nimalo naivnim

Ozbiljno hrvatsko iskušenje: Crvena zvezda pred novim zadatkom, nimalo naivnim

Večernje novosti 06.11.2022
Nakon obaveza u Evroligi i utakmice koju je odigrala u Monaku, Crvena zvezda se vraća obavezama u regionalnoj ligi. Prvi meč koji je na redu je protiv ekipe Zadra, u okviru 6.kola ABA lige. FOTO: ABA liga Ekipa crveno-belih se u subotu vratila iz… »
Vlade Đurović o Zvezdi: ''Ova trojica nikako zajedno u petorku! To je samoubistvo!''

Vlade Đurović o Zvezdi: ''Ova trojica nikako zajedno u petorku! To je samoubistvo!''

Sportske.net 06.11.2022
Vlade Đurović, nekadašnji trener Crvene zvezde, Zadra, Šibenke, sa kojima je ostvarivao odlične rezultate tokom osamdesetih godina prošlog veka, svojim komentarima i stručnim analizama nikoga ne ostavlja ravnodušnim. Tako je bilo i nedavno tokom… »
Iskusni trener kritikuje Jovanovića: NJih trojica zajedno na terenu? To mi liči na "samoubistvo"

Iskusni trener kritikuje Jovanovića: NJih trojica zajedno na terenu? To mi liči na "samoubistvo"

Večernje novosti 06.11.2022
CRVENA zvezda dobro stoji u ABA ligi (4-0), ali u Evroligi je poslednja na tabeli (1-5). Mnogi navijači crveno-belih su mišljenja da je preveliki zalogaj za mladog trenera Vladimira Jovanovića bila klupa šampiona Srbije. NJemu je imao šta da poruči… »
Takva tri igrača u postavi? To je samoubistvo! Đurovićev savet treneru Zvezde: "Ovo ne mora da uvaži, niti će..."

Takva tri igrača u postavi? To je samoubistvo! Đurovićev savet treneru Zvezde: "Ovo ne mora da uvaži, niti će..."

Mondo 06.11.2022
Iskusni stručnjak Vlade Đurović imao je kritiku na račun Vladimira Jovanovića. Iskusni stručnjak Vlade Đurović imao je kritiku na račun Vladimira Jovanovića. Crvena zvezda ove sezone igra odlično u ABA ligi (skor 4-0), dok u Evroligi pokušava… »

Vesti dana »