Povezane vesti

Niš: Pušten iz pritvora i drugi sin prvookrivljenog za brutalno ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Niš: Pušten iz pritvora i drugi sin prvookrivljenog za brutalno ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Danas 06.11.2022
Stefan Džonić, drugookrivljeni za učešće u brutalnom ubistvu tročlane porodice Đokić iz Aleksinca u noći između 26. i 27. septembra prošle godine, pušten je iz pritvora u kojem se nalazio duže od godinu dana, potvrdio je za Danas njegov… »
Stefan Džonić pušten iz pritvora: I drugi sin ubice porodice Đokić na slobodi

Stefan Džonić pušten iz pritvora: I drugi sin ubice porodice Đokić na slobodi

Nova 06.11.2022
Stefan Džonić, drugi sin Gorana Džonića, glavnoosumnjičenog za trostruko ubistvo porodice Đokić u Moravcu, pušten je iz pritvora, potvrđeno je za Nova.rs. On je u pritvoru bio od 23. oktobra prošle godine, kada je priveden pod sumnjom da je… »
Jeste, istina je! Suzana Džonić potvrdila za Kurir: Srećna sam, oba sina su mi kod kuće, a onda otkrila zašto je Stefan…

Jeste, istina je! Suzana Džonić potvrdila za Kurir: Srećna sam, oba sina su mi kod kuće, a onda otkrila zašto je Stefan…

Kurir 06.11.2022
ALEKSINAC - Jeste, istina je, on je od petka kod kuće. Ja sam sam srećna, oba sina su mi kod kuće. Stefan je malo ljut i na pravdu i na sve jer je više od osam meseci bio bezrazložno u pritvoru - rekla je Suzana Džonić za Kurir, supruga Gorana… »
Suzana Džonić potvrdila da joj je i drugi sin na slobodi: Verovala sam u njegovu nevinost

Suzana Džonić potvrdila da joj je i drugi sin na slobodi: Verovala sam u njegovu nevinost

Nova 06.11.2022
Stefan Džonić, koga je Više javno tužilaštvo u Nišu optužilo za pomaganje u teškom ubistvo tročlane porodice Đokić, pušten je iz pritvora u petak. Ovu informaciju potvrdila je njegova majka Suzana Džonić. „Tačno je, Stefan je kod kuće… »
I drugi sin Gorana Džonića pušten iz pritvora

I drugi sin Gorana Džonića pušten iz pritvora

Euronews 06.11.2022
I drugi sin Gorana Džonića, glavnoosumnjičenog za trostruko ubistvo u Moravcu, u petak je pušten iz pritvora, potvrdio je za Euronews Srbija advokat i branilac Džonićevih sinova. “Apelacioni sud je konačno usvojio žalbu na rešenje o produženju… »
"Ogorčen je jer je toliko dugo bio u pritvoru": Majka Stefana Džonića nakon njegovog puštanja na slobodu

"Ogorčen je jer je toliko dugo bio u pritvoru": Majka Stefana Džonića nakon njegovog puštanja na slobodu

Telegraf 06.11.2022
"Tačno je, Stefan je kod kuće, svi smo mnogo srećni zbog toga. Ne postoje reči kojim bih opisala svoje osećaje nakon svega što smo svi prošli za ovih godinu dana" Stefan Džonić, koga je Više javno tužilaštvo u Nišu optužilo za pomaganje u… »
I drugi sin Džonića, osumnjičenog za ubistvo troje rođaka, pušten iz pritvora

I drugi sin Džonića, osumnjičenog za ubistvo troje rođaka, pušten iz pritvora

N1 Info 06.11.2022
I drugi sin Gorana DŽonića, glavnoosumnjičenog za trostruko ubistvo u Moravcu, Stefan Džonić pušten je iz pritvora u petak, saznaju Novosti. Podsetimo, Goran (57), Gordana (56) i njihova ćerka Lidija (25) Đokić ubijeni su 26. septembra 2021… »
Stefan DŽonić pušten iz pritvora! Na slobodi i drugi sin Gorana, prvooptuženog za trostruko ubistvo svojih rođaka…

Stefan DŽonić pušten iz pritvora! Na slobodi i drugi sin Gorana, prvooptuženog za trostruko ubistvo svojih rođaka…

Kurir 06.11.2022
ALEKSINAC - I drugi sin Gorana Džonića, glavnoosumnjičenog za trostruko ubistvo u Moravcu, Stefan Džonić, pušten je iz pritvora u petak, saznaju "Novosti". On je u pritvoru bio od 23. oktobra prošle godine. Njegov otac Goran DŽonić je optužen za… »

Vesti dana »