Povezane vesti

Komšija ga ustrelio lukom i strelom zbog fudbala, ulica bila krvava! Čovek umirao nasred ulice i plakao: "Šta si mi…

Komšija ga ustrelio lukom i strelom zbog fudbala, ulica bila krvava! Čovek umirao nasred ulice i plakao: "Šta si mi…

Kurir 06.11.2022
Umirao nasred ulice i plakao: "Šta si mi uradio?" Četrdesetjednogodišnji Havijer Alfredo Miranda Romero, bio je sa grupom prijatelja i išao je sa njima kući nakon što je bio u obližnjem baru. Ali dok je stajao i ćaskao ispred svog stana, besni… »
"Kučkin sine! Šta si mi to uradio?!" Komšija ga gađao lukom i strelom: U jednom trenutku je slavio rođenje deteta, u…

"Kučkin sine! Šta si mi to uradio?!" Komšija ga gađao lukom i strelom: U jednom trenutku je slavio rođenje deteta, u…

Blic 06.11.2022
Čoveka, koji je u Italiji proslavljao rođenje sina sa prijateljima, ubio je jedan komšija lukom i strelom, uznemiren zbog buke koju su pravili. Krvave posledice incidenta u Đenovi snimljene su na video snimku, na kojem se vidi kako žrtva viče u… »
Otac slavio rođenje deteta - komšija ga ustrelio lukom i strelom! Umirao nasred ulice i plakao: "Šta si mi uradio?"

Otac slavio rođenje deteta - komšija ga ustrelio lukom i strelom! Umirao nasred ulice i plakao: "Šta si mi uradio?"

Mondo 06.11.2022
Čovek je slavio rođenje deteta kada ga je njegov komšija pogodio sa strelom. Čovek je slavio rođenje deteta kada ga je njegov komšija pogodio sa strelom. Pojavio se snimak na kome je čoveka koji je slavio rođenje sina smrtno upucao lukom i strelom… »

Vesti dana »