Povezane vesti

Bregar: Uradićemo sve da dobijemo Sloveniju

Bregar: Uradićemo sve da dobijemo Sloveniju

Sport klub 07.11.2022
xSelektor ženske reprezentacije Srbije Uroš Bregar izjavio da će igračice učiniti sve da dobiju meč sa Slovenijom u trećem kolu grupe B na Evropskom prvenstvu u Celju. Srbija je u prvom kolu poražena od Švedske (27:21), a u drugom od Danske… »
Mihajlo Ilić: Trener Petrić mi je rekao da imam punu slobodu i da se ne opterećujem šta će biti! (video)

Mihajlo Ilić: Trener Petrić mi je rekao da imam punu slobodu i da se ne opterećujem šta će biti! (video)

Hot sport 07.11.2022
Mladi štoper Partizana, Mihajlo Ilić, u utakmici 18.kola Mocart bet SLS prvi put je igrao seniorsku utakmicu kao starter, među prvih jedanaest u timu Gordana Petrića. Kako se on osećao u duelima sa napadačima protivničkog tima, ali i u zadnjoj… »
Ilić: Seniorski tim Partizana velika odgovornost i obaveza

Ilić: Seniorski tim Partizana velika odgovornost i obaveza

Sportski žurnal 07.11.2022
Važno mi je da sam imao podršku iskusnijih saigrača - istakao je 19-godišnjak. Mladi fudbaler Partizana Mihajlo Ilić rekao je danas da shvata obaveze i odgovornost koje ima u seniorskom timu, da je zadovoljan svojom igrom ali da još može da… »
Drugi poraz na EP, rukometašice Danske bolje od Srbije

Drugi poraz na EP, rukometašice Danske bolje od Srbije

Dnevnik 07.11.2022
CELjE: Ženska rukometna reprezentacija Srbije poražena je sinoć od selekcije Danske 34:21 (18:11), u drugom kolu B grupe na Evropskom prvenstvu. Jovana Stojiljković bila je najefikasnija kod Srbije sa šest golova, dok je Anđela Janjuševiuć… »
Bregar: Loše izdanje, Risović: Još uvek postoje šanse za prolaz

Bregar: Loše izdanje, Risović: Još uvek postoje šanse za prolaz

Sportski žurnal 07.11.2022
Srbija u utorak od 18 časova igra poslednju utakmicu u grupi B protiv Slovenije u Celju. Rukometašice Srbije doživele su i drugi poraz na Evropskom prvenstvu koje se održava u Sloveniji, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji. Posle Švedske, ubedljivo… »
Težak poraz Srbije: Bregarova četa slaba za moćne Dankinje

Težak poraz Srbije: Bregarova četa slaba za moćne Dankinje

Večernje novosti 06.11.2022
NAKON poraza od Švedske 27:21, Srbija je upisala i drugi poraz na Evropskom prvenstvu koje se igra u Celju. Danska je ubedljivo slavila 34:21. FOTO: RSS Izabranice Uroša Bregara od starta meča imale su zaostatak za raspoloženim Dankinjama, koji su sve… »

Vesti dana »