Povezane vesti
Deo opozicije optužio Orlića i SNS da su im uskratili vreme za govor
Novi magazin 07.11.2022
Deo opozicije u Skupštini Srbije je optužio predsednika parlamenta Vladimira Orlića i vladajuću Srpsku naprednu stranku (SNS) da su im opstrukcijama uskratili vreme za govor tokom današnje hitne sednice o rebalansu buđžeta. Predstavnici Demokratske… »
Poslanici dela opozicije optužuju Orlića da je onemogućio ulaganje opozicionih amandmana
Danas 07.11.2022
Glavna ideja sazivanja sednice o rebalansu budžeta po hitnom postupku bila je da se onemogući opozicija da dopuni dnevni red svojim predlozima zakona i da se pripremi za sednicu, ocenili su poslanici većine poslaničkih opozicionih grupa na zajedničkoj… »
Deo parlamentarne opozicije optužio Orlića i SNS da su im uskratili vreme za govor
Insajder 07.11.2022
Deo opozicije u Skupštini Srbije je optužio predsednika parlamenta Vladimira Orlića i vladajuću Srpsku naprednu stranku (SNS) da su im opstrukcijama uskratili vreme za govor tokom današnje hitne sednice o rebalansu budžeta. Predstavnici Demokratske… »
Skupština o rebalansu budžeta, opozicija optužuje Orlića za opstrukciju
N1 Info 07.11.2022
Poslanici Skupštine Srbije počeli su novu sednicu, a na dnevnom redu su rebalans budžeta za 2022. godinu i izmene Finansijskog plana Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje za tekuću godinu. Deo opozicije je, uoči početka sednice, optužio je… »
Vesti dana »

Dačić: Avio-bomba u Beogradu bezbedno uklonjena, biće uništena u Deliblatskoj peščari
RTV pre 14 minutajoš 18 povezanih

AMSS: Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na granicama čekanje do tri sata
Danas pre 38 minutajoš 12 povezanih

Srbin pao nakon velike drame: Kecmanović eliminisan od 82. igrača planete
Večernje novosti pre 49 minutajoš 15 povezanih