Povezane vesti

"Znam gde si imala s*KS sa ćerkinim dečkom" - Zorica raskrinkala Mariju Kulić: Otkriću adresu i apartman u kom ste bili!

"Znam gde si imala s*KS sa ćerkinim dečkom" - Zorica raskrinkala Mariju Kulić: Otkriću adresu i apartman u kom ste bili!

Mondo 07.11.2022
Marija Kulić i Zorica Marković žestoko su se posvađale za Crnim stolom, a zatim mu iznele skandalozne tvrdnje jedna o drugoj i pale su teške reči. Marija Kulić i Zorica Marković žestoko su se posvađale za Crnim stolom, a zatim mu iznele… »
"Reći ću adresu i apartman u kojem ste bili": Zorica Marković preti Mariji da će otkrili detalje njene veze za bebicom

"Reći ću adresu i apartman u kojem ste bili": Zorica Marković preti Mariji da će otkrili detalje njene veze za bebicom

Blic 07.11.2022
Marija Kulić u današnjoj igri prozvala je Zoricu Marković i okarakterisala je kao najdvoličniju osobu u kući. Pevačiči se ova titula nikako nije dopala, pa je krenula žustra svađa između ove dve Zadrugarke. - Zorica radodajka, znaju je svi… »
Žestok rat u zadruzi! Marija Kulić proglasila Zoricu Marković dvoličnom, pevačica zapenila: Ti si majka monstrum! Uplela i…

Žestok rat u zadruzi! Marija Kulić proglasila Zoricu Marković dvoličnom, pevačica zapenila: Ti si majka monstrum! Uplela i…

Kurir 07.11.2022
Marija Kulić i Zorica Marković žestoko su se posvađale za Crnim stolom. Naime, zadrugari su dobili zadatak da izaberu najdvoličniju osobu u rijalitiju. - Dobar dan, gledaocima. Ja ću da se vodim, a to treba i svi, iz ličnog primera. Imali ste dva… »

Vesti dana »