Povezane vesti
Zelenski krenuo u rat i protiv ukrajinskih oligarha! Kijev preuzeo kontrolu nad pet strateških kompanija
Kurir 08.11.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je u ponedeljak da je Kijev preuzeo kontrolu nad pet strateških kompanija koje su prethodno bile u vlasništvu ukrajinskih oligarha. To je objašnjeno „ratnim naporima zemlje“, piše Fajnenšel tajms… »
Paralelni rat Volodimira Zelenskog protiv ukrajinskih oligarha: Državne zaplene kao "ratni napori zemlje"
Euronews 08.11.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je u ponedeljak da je Kijev preuzeo kontrolu nad pet strateških preduzeća koja su dosada bila u vlasništvu ukrajinskih oligarha. Objasnilo se to "ratnim naporima zemlje", piše Financial Times. Ukrajinska… »
Zelenski u ratu sa ukrajinskim oligarsima, čak i sa onima koji su ga podržavali
Telegraf 08.11.2022
Kijev tvrdi da preuzimanje ovih firmi u ratnim uslovima ne znači nacionalizaciju. Po nalogu ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, država je preuzela kontrolu nad pet strateških preduzeća koja su dosada bila u vlasništvu ukrajinskih oligarha… »
Pukla tikva! Zelenski oteo naftnu kompaniju bivšeg prijatelja? Pomogao mu je kad je bio niko, ovako sebe pravda
Mondo 08.11.2022
Ukrajinska vlada je zaplenila 5 strateških kompanija koje su bile u vlasništvu oligarha. Ukrajinska vlada je zaplenila 5 strateških kompanija koje su bile u vlasništvu oligarha. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je u ponedeljak da je Kijev… »
Vesti dana »
Danas temperatura u padu, mestimično moguća kiša: Čubrilo otkrio kada stiže osveženje sa pljuskovima
Mondo pre 8 minutajoš 3 povezane
Protestni skup u Gornjem Milanovcu zbog problema sa snabdevanjem vodom, traže se ostavke
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Liga konferencije: Partizan pobedom u Kazahstanu zakazao dvomeč sa Hetafeom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane






