Povezane vesti

Ovo niko nije znao: Aleksandar Mitrović je razmišljao o povlačenju iz reprezentacije, četiri dana nije ustao iz kreveta!

Ovo niko nije znao: Aleksandar Mitrović je razmišljao o povlačenju iz reprezentacije, četiri dana nije ustao iz kreveta!

Hot sport 08.11.2022
‘Da li je moguće? Šta više da uradiš… Razočarao sam svoj narod i celu zemlju!’ Najbolji strelac fudbalske reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, progovorio je o najtežem trenutku u svojoj bogatoj karijeri. Reč je o finalu baraža za… »
Šok priznanje Mitrovića

Šok priznanje Mitrovića

Sputnik 08.11.2022
Rekorder i najbolji napadač fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović priznao je da je razmišljao o prekidu reprezentativne karijere posle debakla Orlova u baražu za Evropsko prvenstvo 2020. Podsetimo, Srbija je u finalu bila domaćin… »
Mitrović otvorio dušu kao nikada do sada: "Razmišljao sam o povlačenju iz reprezentacije!"

Mitrović otvorio dušu kao nikada do sada: "Razmišljao sam o povlačenju iz reprezentacije!"

Sportske.net 08.11.2022
Srpski napadač i miljenik nacije Aleksandar Mitrović, otvorio je dušu pred put u Katar. Mitrović je najzaslužniji što se Srbija plasirala na Svetsko prvenstvo, ali je ujedno bio tragičar u prethodnom ciklusu kvalifikacija za EURO 2020. Tada, nakon… »
Šok - Mitrović razmišljao o kraju karijere! Progovorio o najtežem trenutku: "Razočarao sam svoj narod, celu zemlju!"

Šok - Mitrović razmišljao o kraju karijere! Progovorio o najtežem trenutku: "Razočarao sam svoj narod, celu zemlju!"

Mondo 08.11.2022
Najbolji strelac u istoriji našeg nacionalnog tima razmišljao da prestane sa igranjem za Srbiju. Najbolji strelac u istoriji našeg nacionalnog tima razmišljao da prestane sa igranjem za Srbiju. Fudbalska reprezentacija Srbije učestvovaće na… »
"Pustio sam bradu, Bio sam kao pop": Aleksandar Mitrović otkrio da je razmišljao da se povuče iz reprezentacije

"Pustio sam bradu, Bio sam kao pop": Aleksandar Mitrović otkrio da je razmišljao da se povuče iz reprezentacije

Večernje novosti 08.11.2022
Aleksandar Mitrović, najbolji strelac državnog tima u istoriji, progovorio je o najtežem momentu u karijeri dve nedelje pred početak Svetskog prvenstva u Kataru. FOTO: M. Vukadinović Napadač Srbije je zatresao mrežu Ruija Patrisija usred Lisabona i… »

Vesti dana »